McCain Athlete Awards 2012

fiogf49gjkf0d
firstname surname category sex club event coachfirst coachsurname
Niklas Aarre U17 M Birchfield H DT1.5K Jan Aarre
Tomas Abyu SEN M Salford H Mar
Larry Achike SEN M Shaftesbury Barnet TJ Frank Attoh
Sean Adams U20 M Southampton 400H Todd Bennett
Kola Adedoyin SEN M Newham & Essex Beagles TJ Frank Attoh
Ajibola Ademremi U15 M Victoria Park & Tower Hamlets 400 Alf Vickers
Gabriella Ade-Onojobi U20 W Cambridge H 100HW Lloyd Cowan
Margaret Adeoye SEN W Enfield & Haringey 200 Linford Christie
Ade Adewale U20 M Enfield & Haringey 100 Martey Newman
Phyllis Agbo SEN W Thames Valley HepW Julie Hollman
Harry Aikines-Aryeetey SEN M Sutton & District 100 Michael Khmel
Alex Al Ameen SEN M Newham & Essex Beagles 110H Lloyd Cowan
James Alaka SEN M Blackheath & Bromley 200 Clarence Callender
Yamilé Aldama SEN W Shaftesbury Barnet TJ Frank Attoh
Dominic Allen U15 M Exeter JT600 George Eccles
Richard Alleyne SEN M Woodford Green Essex Ladies 110H Martey Newman
Edmond Amaning U20 M Thames Valley 200 John Powell
Phil Anthony SEN M Unattached Mar Peter Mullervy
Hatti Archer SEN W Hallamshire 3000SCW Bud Baldaro
Laura Armorgie U15 W Herts Phoenix HJ Roger Armorgie
George Armstrong U15 M Leeds City DT1.25K
Reuben Arthur U17 M Enfield & Haringey 100 Edwin Stevens
Blade Ashby U20 M Herne Hill 110HU20M Piotr Spas
Dina Asher-Smith U17 W Blackheath & Bromley 100, 200 John Blackie
Clovis Asong U20 M Sale Harriers Manchester 400 Keith Hunter
Rhona Auckland U20 W Banchory Stonehaven 3000 Joyce Hogg
Kate Avery SEN W Shildon 5000 Robert Ashwood
Daniel Awde SEN M Woodford Green Essex Ladies Dec Greg Richards
Matthew Axe U17 M Wycombe 1500SC Janet Nash
Andy Baddeley SEN M Harrow 1500, 5000 Andrew Hobdell
Megan Bailey U15 W Harrow PV Brian Hull
Rio Bailey U20 M City of Stoke TJ John Crotty
Morro Bajo U17 M Edinburgh AC 100, 200
Sabrina Bakare U17 W Shaftesbury Barnet 300 Jane Dixon
Chris Baker SEN M Sale Harriers Manchester HJ Graham Ravenscroft
Elle Baker SEN W Stockport 5000 David Turnbull
Grace Baker U17 W Aldershot, Farnham & District 3000 Mick Woods
Kelly Baker U17 W West Cheshire SP4K David McKay
Emily Ball U15 W West Cheshire SP3.25K Jennifer Manning
Kierra Barker U15 W Basingstoke & Mid Hants HJ, LJ, PenU15W Andy Sleap
Alicia Barrett U15 W Chesterfield 75HU15W Daniel Duke
Bradley Barrett U15 M Southend PV Colin Corless
Remy Barrett U17 W Solihull & Small Heath 100 Everton Caines
Katie Barrow U15 W Aldershot, Farnham & District JT600 Emma Broadey
Luke Batup U15 M Bracknell AC 80HU15M Ken Spencer
Greg Beard SEN M Newham & Essex Beagles SP7.26K Mark Chapman
John Beattie SEN M Newham & Essex Beagles Mar John Nuttall
James Bedford SEN M Birchfield H HT7.26K Dave Smith
Meghan Beesley SEN W Birchfield H 400HW Nick Dakin
Danni Belbin U20 W Bedford & County 400HW Alan Watts
Rachel Bell U17 W Cleethorpes 200 Peter Gifford
Chris Bell-Hartley U15 M Cheltenham 80HU15M David Warner
Martyn Bernard SEN M Wakefield HJ John Herbert
Nathan Best U15 M Croydon SP4K
Kertis Beswick U17 M Croydon 100HU17M Lorna Boothe
Liam Biddlecombe U20 M Bristol & West SP6K Ken Holmes
Samuel Bird U15 M Luton HJ Catrina Lewis
David Bishop SEN M Bristol & West 1500 James Thie
Dominique Blaize SEN W Kingston & Poly LJ Julie Hollman
Matthew Blandford U17 M Tonbridge DT1.5K John Hillier
Loren Bleaken U17 W Team Bath 800 Adrian Clover
Holly Bleasdale SEN W Blackburn PV Julien Raffalli-Ebezant
Julia Bleasdale SEN W Hillingdon 5000, 10000 Nic Bideau
Tom Boggon U15 M Biggleswade TJ
David Bolarinwa U20 M Newham & Essex Beagles 100, 200 John Powell
Matthew Bond SEN M Sale Harriers Manchester 10000 Norman Poole
Ryan Bonifas U20 M Reading AC HJ Steve Chapman
Emily Borthwick U15 W Wigan & District HJ, PenU15W Julie Meadows
Emma Bowie U17 W Edinburgh AC HT4K Margery Swinton
Alex Boyce U20 M Liverpool H 400 Robert Roberts
Cameron Boyek U20 M Shildon 1500 David Lowes
Lewis Boyle U17 M Victoria Park City of Glasgow 3000 Charlie Murray
Oliver Bradfield U17 M City of Norwich JT700 Michael McNeill
Kelly Bramhald U20 W Shaftesbury Barnet JT600 David Parker
Jordan Bransberg U20 M Skyrac 800 Andrew Medley
James Brewer SEN M Cheltenham 1500 Craig Winrow
Jade Brewster U17 W Horsham Blue Star PV Michael Cole
Hannah Brier U15 W Swansea 100, 200 Neal Merry
Martin Brockman SEN M Medway & Maidstone Dec Christopher Bowman
Demi Bromfield U17 W Newham & Essex Beagles JT600
Niall Brooks SEN M Sale Harriers Manchester 800 Norman Poole
Eleanor Broome U15 W Rugby & Northampton LJ
Stephanie Broomhead U15 W Harrow PV Brian Hull
Blair Brown U20 M Taunton 2000SC Charlotte Fisher
Callum Brown U20 M City of Norwich HT6K Lorraine Brown
Gemma Brown U17 W Blackheath & Bromley DT1K David Coleman
Holly Brown U15 W Peterborough PV Roy Thickpenny
Joseph Brown U17 M Southampton JT700 William Bushnell
Joshua Brown U17 M Grantham AC 400HU17M Caroline Richards
Niamh Brown U15 W Reigate Priory 3000 Stewart McIntyre
Rebecca Brown U20 W Exeter 100HW Mike Bull
Samantha Brown U20 W Blackheath & Bromley 400HW David Hull
Shaunagh Brown SEN W Blackheath & Bromley SP4K, DT1K, HT4K John Hillier
Maya Bruney U15 W Blackheath & Bromley 100, 200 David Bruney
Lucy Bryan U20 W Bristol & West PV Charles Preston
Ashley Bryant SEN M Windsor Slough Eton & Hounslow Dec Ian Grant
Richard Buck SEN M City of York 400 Kevin Tyler
Emma Buckett SEN W Basingstoke & Mid Hants HepW Bill Jewers
Emma Buckett U20 W Basingstoke & Mid Hants 100HW, HJ, LJ, HepW Bill Jewers
Abdul Buhari SEN M Newham & Essex Beagles DT2K Mark Wiseman
Libby Bundock U15 W Basingstoke & Mid Hants JT600 Andy Sleap
Edward Burgess U17 M Bicester 100HU17M Robert Done
Matthew Burton SEN M Kent LJ Guy Spencer
Katie Byres SEN W Sale Harriers Manchester PV Julien Raffalli-Ebezant
Katie Byres U20 W Sale Harriers Manchester PV Julien Raffalli-Ebezant
George Caddick U20 M Sale Harriers Manchester 400 Dominic Tighe
Isabelle Cain-Daley U15 W Stratford-upon-Avon HJ Paul Bearman
Taylor Campbell U17 M Windsor Slough Eton & Hounslow HT5K Paul Dickenson
Nikita Campbell-Smith U17 W Birchfield H TJ Sharon Morris
Adam Carpenter U20 M Shaftesbury Barnet PV Christian North
Emma Carpenter SEN W Sale Harriers Manchester DT1K Jim Edwards
John Carr SEN M Shaftesbury Barnet LJ Darren Ritchie
Luke Carroll U20 M Cheltenham 1500 Andrew Beadle
Abbi Carter U20 W Kingston upon Hull HT4K Dave Smith
Alex Carter U17 M Team Bath 3000 Adrian Clover
Jordan Carter U20 M Rotherham JT800 Mick Hill
Michael Causer U20 M St. Helens Sutton LJ
Dwain Chambers SEN M Belgrave 100 Daniel Naphtali
Matthew Chant U17 M Andover 400 James Coney
Keeleigh Chapman U17 W Swindon 300HW Howard Moscrop
Richard Charles U20 M Shaftesbury Barnet 800 Noel Stoddart
Isabelle Charters U15 W Windsor Slough Eton & Hounslow LJ Eldon Lake
Grebin Cherian U15 M Newham & Essex Beagles TJ Stephen Peaty
Eilidh Child SEN W Pitreavie 400HW Malcolm Arnold
Zoey Clark U20 W Aberdeen 400 Eddie McKenna
Ashleigh Clarke U15 W Croydon 200 Paul Weston
Lawrence Clarke SEN M Windsor Slough Eton & Hounslow 110H Malcolm Arnold
Robbie Clarricoats U17 M Havering Mayesbrook 100HU17M Tony Benton
Sarah Claxton SEN W Woodford Green Essex Ladies 100HW Martey Newman
Alex Clay U17 W Invicta East Kent 3000 Peter Mullervy
Bobby Clay U17 W Invicta East Kent 800, 1500, 3000 James Roberts
Grace Clements SEN W Dartford H HepW Julie Hollman
Kieran Clements U20 M Ipswich 5000 Stephen Benson
Lizzie Clifford U17 W City of Salisbury 300HW Lee Ness
Helen Clitheroe SEN W Preston 1500 John Nuttall
Stephanie Clitheroe U17 W Windsor Slough Eton & Hounslow 80HU17W Alan Hewson
Jamaine Coleman U17 M Preston 1500SC Andy Bibby
Livvy Connor U15 W Lewes PV Richard Pilling
Sophie Cook U20 W Birchfield H PV Raymond Webb
Kaeshelle Cooke U17 W Enfield & Haringey 80HU17W Edwin Stevens
Simon Cooke SEN M Chichester DT2K Andrew Neal
Harry Coppell U20 M Wigan & District PV John Mitchell
Harry Coppell U17 M Wigan & District PV John Mitchell
Shana Cox SEN W Woodford Green Essex Ladies 400 Lloyd Cowan
Jack Crabtree U17 M Trafford 1500, 3000 Neil Canham
Jazz Crawford U15 W South London 100, 200 O'Neil Bartley
Charlie Critchley U17 M Windsor Slough Eton & Hounslow 1500SC Trevor Raggett
Rebecca Croft U17 W Windsor Slough Eton & Hounslow 1500 Conrad Milton
Brogan Crowley U20 W Sale Harriers Manchester 100HW, HepW Christopher Bartram
Nick Cruchley SEN M Halesowen PV Scott Simpson
Zak Curran U20 M Windsor Slough Eton & Hounslow 800 Conrad Milton
Freddie Curtis U20 M Marshall Milton Keynes JT800 Chris Watts
Jackson Curtis U20 M Marshall Milton Keynes JT800 Chris Watts
Luke Cutts SEN M The Dearne ALC PV Trevor Fox
Zoe Dakin U17 W Bridgend HT4K Paul Jensen
Louise Damen SEN W Winchester Mar Louise Damen
Robin Danaher U20 M Taunton JT800 Simon de Wilton
Richard Dangerfield U15 M Barry & Vale JT600 John Davies
James Dasaolu SEN M Croydon 100 Kevin Tyler
Kerri Davidson U17 W Sutton & District TJ John Vernon
Aiden Davies U17 M Doncaster 400HU17M, OctU17M Bruce Bewley
Connor Davies U17 M Swansea 1500SC Kevin Tobin
George Davies U15 M City of York JT600 Paul Wilson
Jonathan Davies U20 M Reading AC 5000 Rob McKim
Jamie Dee U15 M Shaftesbury Barnet 1500, 3000 Simon Doyle
Liam Dee U17 M Shaftesbury Barnet 800, 1500 Simon Doyle
Reagan Dee U20 W Enfield & Haringey HJ Carol Jackson
Kate Dennison SEN W Sale Harriers Manchester PV Scott Simpson
Zoe Derham SEN W Birchfield H HT4K Derek Evely
Matthew Devereux SEN M Newham & Essex Beagles PV Alan Richardson
Joseph Dewar U17 M Woodford Green Essex Ladies 100, LJ Gladys Bird
Rachel Dickens U20 W Blackheath & Bromley 400 John Blackie
Emily Dixon U17 W Team Bath HepU17W Diana Viles
Tom Dobbs U15 M Wigan & District PV John Mitchell
Lisa Dobriskey SEN W Ashford AC 1500 Lisa Dobriskey
Kaylee Dodd U17 W Basildon 800 Jacqui Childs
Lee Doran SEN M City of Sheffield JT800 John Davies
Andrew Douglas U15 M Southampton PV Paul Thomas
Nathan Douglas SEN M Oxford City TJ Aston Moore
Ross Douglas U17 M Charnwood HT5K Jim Edwards
Phoebe Dowson U20 W Bournemouth DT1K William Bushnell
Mark Dry SEN M Woodford Green Essex Ladies HT7.26K Derek Evely
Daisy D'Santos U15 W Aldershot, Farnham & District 3000 Mick Woods
Timothy Duckworth U17 M Unattached PV
Emily Dudgeon U20 W Edinburgh AC 800 Stuart Hogg
Haran Dunderdale U17 M Lincoln Wellington 1500SC Mark Baddeley
Joe Dunderdale SEN M Lincoln Wellington JT800 David Parker
Edward Dunford SEN M Birchfield H Dec Edward Dunford
Shadine Duquemin SEN W Shaftesbury Barnet DT1K John Hillier
Shadine Duquemin U20 W Shaftesbury Barnet SP4K, DT1K John Hillier
Zane Duquemin SEN M Shaftesbury Barnet SP7.26K, DT2K John Hillier
Rory Dwyer U15 M Stratford-upon-Avon HJ, PenU15M Paul Bearman
Clare Dyer U17 W Team Bath PV Charles Preston
Sam Dykes U20 M Warrington 800 Philip Hicken
Max Eaves SEN M Blackpool, Wyre & Fylde PV Alan Richardson
Kristie Edwards U17 W City of Sheffield 100, 200 Lueng Man
Mike Edwards SEN M Birchfield H HJ
Andrew Elkins U20 M Shaftesbury Barnet HT6K Dennis Elkins
James Ellington SEN M Newham & Essex Beagles 200 John Powell
George Elliott U15 M Chelmsford 800, 1500 Jeremy Freeman
Hannah England SEN W Oxford City 800, 1500 Bud Baldaro
Jessica Ennis SEN W City of Sheffield 200, 100HW, HJ, LJ, HepW Antonio Minichiello
Nancy Epsly U20 W Chelmsford PV Kate Alexander
Reuben Esien U15 M Solihull & Small Heath SP4K, PenU15M Mike Dolby
George Evans U15 M Inverness SP4K, DT1.25K Harry Lakeland
Jake Evans U15 M Pembrokeshire SP4K
Ezekiel Ewulo SEN M Woodford Green Essex Ladies LJ Aston Moore
Luke Fagan SEN M Enfield & Haringey 200 Michael Afilaka
Simi Fajemisin U15 W Oxford City LJ Eldon Lake
Mohamed Farah SEN M Newham & Essex Beagles 1500, 5000, 10000 Alberto Salazar
Robbie Farnham-Rose U20 M Tonbridge 800, 1500 Mark Hookway
Thomas Farrell SEN M Border 5000 Dave Smith
Mary Fasipe U20 W Enfield & Haringey TJ John Herbert
Matthew Fayers U20 M Hillingdon 800, 1500 Stevan Dokic
Stephen Ferroni U15 M Brighton & Hove 3000 Allison Benton
Matthew Field U20 M Cardiff SP6K
Jacob Fincham-Dukes U17 M Leeds City 400HU17M, LJ Matt Barton
Bethanie Finlayson U20 W Edinburgh AC 200 Stuart Hogg
James Finney U17 M Leeds City HJ Mike Stayman
Abigayle Fitzpatrick U20 W Sale Harriers Manchester 400HW Morris Condon
Rachel Forder U17 W Havering Mayesbrook DT1K Sam Harrison
Nathan Fox SEN M Shaftesbury Barnet TJ Larry Achike
Eden Francis SEN W Birchfield H SP4K, DT1K Glenys Morton
Gianni Frankis SEN M Newham & Essex Beagles 110H Tony Jarrett
Hannah Frankson SEN W Woodford Green Essex Ladies TJ Larry Achike
Rory Fraser SEN M Owls Leicester 5000 Art Acevedo
Andy Frost SEN M Woodford Green Essex Ladies HT7.26K Alan Bertram
Rachel Gair SEN W Trafford HT4K Paul Gair
Daniel Gardner U20 M Stevenage & North Herts PV Beth Harris
Nathan Gardner U15 M Stevenage & North Herts PV Norma Harris
Eleanor Gatrell SEN W Woking SP4K Mike Winch
Kris Gauson SEN M Edinburgh AC 1500 Matt Roe
Nick Gayle SEN M Sale Harriers Manchester 110H Lloyd Cowan
Adam Gemili U20 M Blackheath & Bromley 100, 200 Michael Afilaka
Adam Gemili SEN M Blackheath & Bromley 100, 200 Michael Afilaka
Keith Gerrard SEN M Newham & Essex Beagles 10000 Art Acevedo
Daniel Ghosh U17 M Sutton & District SP5K Mike Winch
James Gladman U20 M Warrington 110HU20M James Hillier
Bradley Goater U20 M Windsor Slough Eton & Hounslow 5000 Noel Stoddart
Grace Goddard U15 W Bracknell AC 3000 Les Rayment
Hope Goddard U15 W Bracknell AC 3000 Les Rayment
Ellie Gooding U17 W Ashford AC PV Derek Laws
Jack Goodwin U20 M Bedford & County 5000 Simon Goodwin
Mitch Goose SEN M City of Norwich 5000 Tim Ash
Anna Gordon U17 W Pitreavie PV Eamon Fitzgerald
Emelia Gorecka SEN W Aldershot, Farnham & District 5000 Mick Woods
Emelia Gorecka U20 W Aldershot, Farnham & District 1500, 3000 Mick Woods
Ryan Gorman U15 M Notts 200
Robbie Grabarz SEN M Newham & Essex Beagles HJ Fayyaz Ahmed
Joshua Grace U20 M Aldershot, Farnham & District 5000 Mick Woods
Jermaine Graham U15 M Herne Hill TJ Ivor Patrick Northey
Jonathan Grant U20 M Herne Hill LJ John Shepherd
Caryl Granville SEN W Swansea 400HW Darrell Maynard
Charlie Granville U17 M Taunton JT700 Simon de Wilton
Rebecca Gray U15 W Cornwall PV Benjamin Penberthy
Emily Green U15 W Southampton DT1K, JT600 William Bushnell
Imogen Green U20 W Birchfield H LJ Paul Harrison
Jack Green SEN M Kent 400H Malcolm Arnold
Dai Greene SEN M Swansea 400H Malcolm Arnold
Elizabeth Greenwood U15 W Blackburn 3000 Richard Taylor
Ben Gregory SEN M Vale of Aylesbury Dec Emily Parker
Charlie Grice U20 M Brighton Phoenix 800, 1500 Jon Bigg
Charlie Grice SEN M Brighton Phoenix 800 Jon Bigg
Amy Griffiths U17 W Leicester 1500, 3000 Mick Woods
James Groocock SEN M Southampton LJ
Hannah Grubb U20 W Team Bath PV Tim Snowdon
Luke Gunn SEN M Derby 3000SC Bud Baldaro
Sineade Gutzmore SEN W Birchfield H TJ Kevin Reeve
George Hadler U17 M Havering Mayesbrook 400HU17M Tony Benton
Adam Hague U17 M The Dearne ALC PV Trevor Fox
David Hall U20 M Dartford H DecU20M Paul Searing
Claire Hallissey SEN W Bristol & West Mar Claire Hallissey
Scott Halsted U17 M Bracknell AC 1500, 3000 Jeff Seddon
Jermaine Hamilton U17 M Orion 100, 200 Julian Golding
Emma Hamplett U15 W Cannock & Stafford JT600
Alex Hampson U15 M Nene Valley 1500
Amy Harris SEN W Birchfield H LJ
Joel Harvey U17 M Eastbourne 200 John Powell
Derek Hawkins SEN M Kilbarchan Mar Lawrie Spence
Camellia Hayes U20 W Aldershot, Farnham & District HJ George Male
Louise Hazel SEN W Birchfield H HepW Aston Moore
Ben Hazell SEN M Basingstoke & Mid Hants Dec Greg Richards
Dan Head U15 M Cornwall DT1.25K Mo Pearson
Thomas Head U17 M Newham & Essex Beagles HT5K Paul Head
Jonathan Heath U20 M Derby HJ Paul Askew
Renee Hector U20 W Stevenage & North Herts DT1K Malcolm Wallace
Ashley Helsby SEN W Liverpool H 100HW Malcolm Arnold
Desiree Henry U20 W Enfield & Haringey 200 Mike McFarlane
Abbie Hetherington U17 W Carlisle Aspatria 1500, 3000 Frank Davidson
Rachel Highfield U17 W Gateshead 200 Bruce Horsburgh
Amy Hinchly U15 W Vale Royal 1500 Andrew Carter
Sophie Hitchon SEN W Blackburn HT4K Derek Evely
Fiona Hockey U15 W Blackpool, Wyre & Fylde PV Kevin Davies
Tom Holden U17 M South London 3000
Amy Holder U17 W Reading AC DT1K George Freeman-Austin
Tom Holligan U20 M Edinburgh AC 200 Keith Ridley
Sarah Holt SEN W Sale Harriers Manchester HT4K Robert Weir
Elisabeth Hood U15 W Poole AC 1500, 3000 Mark Pauley
Sarah Hood SEN W Tipton 3000SCW Michael Johnston
Natalie Hooper U17 W Sutton & District PV
Natalie Hooper U15 W Sutton & District PV
Richard Horton U20 M Shaftesbury Barnet 5000 Peter Bailey
Jack Houghton U20 M Doncaster 400H Barry Barnes
Daniel Hubble U15 M Cornwall PV
Harry Hughes U15 M West Suffolk JT600 Michael McNeill
Matthew Hulse U17 M Warrington 1500SC Julian Charles Field
Nicholas Hunt U17 M Southampton HJ, LJ, TJ, SP5K, OctU17M Erik Little
Nikko Hunt U15 M Andover PV Tim Snowdon
Rachel Hunter U20 W Ayr Seaforth HT4K Alan Pettigrew
Elliott Hurley U17 M Leeds City 200, LJ Matt Barton
Cheriece Hylton U17 W Blackheath & Bromley 300 John Blackie
Joseph Hylton SEN M Birchfield H 110H Tony Jarrett
Shannon Hylton U17 W Blackheath & Bromley 100, 200 John Blackie
Sam Hynes SEN W Shaftesbury Barnet HT4K Paul Dickenson
Phillips Idowu SEN M Belgrave TJ Aston Moore
Daniel Igbokwe U15 M Chelmsford TJ
Ann Ika-Oqua U20 W Wolverhampton & Bilston 400
Jonathan Ilori U20 M Blackheath & Bromley TJ Lorna Boothe
Joshua Ilyk U15 M Notts PV Adam Lyons
Abigail Irozuru SEN W Sale Harriers Manchester LJ Larry Achike
Shirin Irving U17 W Croydon 80HU17W
Ewaen Isoken U15 M Newham & Essex Beagles LJ
Joe Ive SEN M Shaftesbury Barnet PV Egryn Jones
Emma Jackson SEN W City of Stoke 800 Alan Morris
Katie James U20 W Yeovil PV Tim Snowdon
Louisa James U20 W Hastings AC HT4K
Chelsea Jarvis U17 W Stockport 800, 1500 David Turnbull
Isabelle Jeffs SEN W North Devon JT600 Simon de Wilton
JJ Jegede SEN M Newham & Essex Beagles LJ Peter Stanley
Rachel Johncock U20 W Colwyn Bay 100 Philip Oliver
Katarina Johnson-Thompson SEN W Liverpool H HJ, LJ, HepW Mike Holmes
Katarina Johnson-Thompson U20 W Liverpool H 200, 100HW, HJ, LJ, TJ, HepW Mike Holmes
Caryl Jones SEN W Swansea 5000, 10000
Carys Jones U15 W Carmarthen PV Edward Thompson
Freya Jones SEN W Southampton JT600 William Bushnell
Freya Jones U20 W Southampton JT600 William Bushnell
Kai Jones U17 M Newham & Essex Beagles SP5K Lukasz Barzyk
Osian Jones U20 M Liverpool H HT6K Dennis Roscoe
Jessica Judd SEN W Chelmsford 800, 1500 Jeremy Freeman
Jessica Judd U20 W Chelmsford 800, 1500, 3000 Jeremy Freeman
Jodie Judd U15 W Chelmsford 3000 Jeremy Freeman
Chris Kandu U17 M Enfield & Haringey HJ John Herbert
Rebecca Keating U17 W Reading AC HT4K Thomas Grierson
Miles Keller-Jenkins U15 M Swansea HJ Stephen Ryan
William Kennedy U15 M Team Bath 200 Colin Baross
Josh Kerr U15 M Edinburgh AC 800, 1500 David Campbell
Timothy Kerr-Chin U15 M Rugby & Northampton LJ
Mahmood Khaisto U15 M S Factor 400
Richard Kilty SEN M Gateshead 200 Linford Christie
David King U20 M City of Plymouth 110HU20M Stephen Endacott
Jordan Kirby-Polidore U20 M Woodford Green Essex Ladies 200 Craig Burrow
Katie Kirk U20 W Lagan Valley 400 Mark Kirk
Jessie Knight U20 W Herne Hill 400 James McDonald
William Knight U15 M City of Stoke SP4K, DT1.25K Morris Fox
Harriet Knowles-Jones U15 W Warrington 3000 Russell Tart
Jamie Kuehnel U15 M Newbury HT4K Bob Broadbridge
David Lagerberg U20 M Mansfield 400
Morgan Lake U17 W Windsor Slough Eton & Hounslow HJ, LJ, SP4K, HepU17W Eldon Lake
Poppy Lake U17 W Chelmsford HJ Philip Sergeant
Yasmin Lakin U17 W Shaftesbury Barnet TJ Alfredo Melao
Matthew Lally U15 M Watford HJ
Tom Lancashire SEN M Bolton 1500 Norman Poole
Joseph Lancaster U17 M City of Sheffield 800 Nicholas Lancaster
John Lane SEN M City of Sheffield Dec Antonio Minichiello
Danni Langdale U15 W Telford AC PV
Kyle Langford U17 M Shaftesbury Barnet 800 George Harrison
Imani Lansiquot U15 W Sutton & District 100 Lorna Boothe
William Larkman U15 M Taunton JT600 Simon de Wilton
Matt Lasis U20 M Crawley HT6K Karl Lasis
Connor Laverty U17 M Menai SP5K Barry Edwards
Matthew Lavoipierre U20 M Basingstoke & Mid Hants 400H Bill Jewers
Kirsty Law SEN W Sale Harriers Manchester DT1K Jim Edwards
Jack Lawrence U17 M Halesowen 100 Dominic McNeillis
Guy Learmonth SEN M Lasswade 800 George Gandy
Luke Lennon-Ford SEN M Birchfield H 400 Linford Christie
Nigel Levine SEN M Windsor Slough Eton & Hounslow 400 Linford Christie
Jamal Lewis U15 M Luton 800 Catrina Lewis
Steven Lewis SEN M Newham & Essex Beagles PV Dan Pfaff
Scott Lincoln U20 M City of York SP6K Paul Wilson
Stanley Livingston U17 M Jersey 400HU17M Andrew Winnie
Jack Longhurst U15 M Chelmsford PV
Mervyn Luckwell SEN M Marshall Milton Keynes JT800 Esa Utriainen
Alex Lynch U15 M Ashford AC HT4K Michael Davies
Sophie Mace U15 W Walton DT1K Terry Letheby
Gregor MacLean SEN M Shaftesbury Barnet PV Alan Richardson
Jack Magee U15 M Northern Ireland Schs JT600 Laura Kerr
Christian Malcolm SEN M Cardiff 200 Dan Pfaff
Shannon Malone U17 W Deeside AAC 100 Richard Sayer
Katy Marchant U20 W Leeds City 100HW, HJ, HepW Antonio Minichiello
Megan Marrs U15 W City of Lisburn 75HU15W Phil McIlfatrick
Jose Martin-Fullerton U20 M Birchfield H TJ Kevin Reeve
Louis Mascarenhas U17 M Blackheath & Bromley DT1.5K
Kelly Massey SEN W Sale Harriers Manchester 400 Stephen Ball
Jessica Mayho U20 W Bingley HT4K Michael Morley
Kirsten McAslan U20 W Sale Harriers Manchester 400 Trevor Painter
Jessica McCabe U20 W Windsor Slough Eton & Hounslow 400HW Marina Armstrong
John McCall U20 M Victoria Park City of Glasgow 110HU20M Colin Sinclair
Eilish McColgan SEN W Dundee Hawkhill 5000, 3000SCW Liz McColgan
Lee McConnell SEN W Shaftesbury Barnet 400 Rodger Harkins
Nick McCormick SEN M Morpeth 5000 Lindsay Dunn
Danielle McGifford U20 W Wigan & District 100HW, LJ, HepW Sharon-Louise Walls
Ailis McGovern U17 W Bexley PV Gordon John Lillis
Jethro McGraw U15 M Amber Valley 800, PenU15M Jim Feeney
Fellan McGuigan U17 M Shaftesbury Barnet HT5K Alan Bertram
Sarah McKeever U20 W Trafford PV Laurie Needham
Susan McKelvie SEN W Edinburgh AC HT4K Alan Bertram
Sophie McKinna SEN W Great Yarmouth SP4K Geoff Capes
Sophie McKinna U20 W Great Yarmouth SP4K Geoff Capes
Matt McLaughlin U20 M Woodford Green Essex Ladies 800 Ayo Falola
Hayley McLean U20 W Chelmsford 100HW, 400HW Steve Mitchell
Charlotte McLennaghan U15 W Notts 100, 200 David Hourd
James McMahon U15 M West Cheshire PV
Michaela McNally U15 W Ballymena & Antrim HT3K
Eloise Meakins SEN W Herts Phoenix JT600 Fuat Ekrem Fuat
Eloise Meakins U20 W Herts Phoenix JT600 Fuat Ekrem Fuat
Jonathan Mellor SEN M Liverpool H 10000 David Evans
Lee Merrien SEN M Newham & Essex Beagles Mar John Nuttall
Sophie Merritt U15 W Southampton SP3.25K, DT1K, HT3K, JT600 David Callaway
Kevin Metzger U15 M Sale Harriers Manchester TJ Keith Hunter
Bruce Millar U17 M Fife 1500SC
Nick Miller U20 M Border HT6K John Baumann
Yasmin Miller U20 W Derby 100HW Jared Deacon
Lydia Mills U15 W Ballymena & Antrim LJ
Dionne Milne U15 W Moray DT1K Tracy Tamijmarane
Karlene Misiani SEN W Windsor Slough Eton & Hounslow TJ Keith Fleming
Mukhtar Mohammed SEN M Sheffield RC 800 Mustafa Mohamed
Sean Molloy U17 M Tonbridge 800 Mark Hookway
Jack Moncur U15 M Exeter JT600 George Eccles
Max Mondelli U17 M Hercules Wimbledon 100 Lorna Boothe
Olivia Montez-Brown U17 W West Cheshire HepU17W Geoff Ward
Tara Morawska U15 W Ealing, Southall & Middx HT3K Lukasz Barzyk
Rafal Morawski U17 M Ealing, Southall & Middx HT5K Lukasz Barzyk
Harry Morbey U15 M Birchfield H JT600 Lyn Orbell
Ben Moreau SEN M Aldershot, Farnham & District 10000 Nick Anderson
Lukesha Morris U17 W Windsor Slough Eton & Hounslow 100 Simmone Jacobs
Brett Morse SEN M Birchfield H DT2K Vesteinn Hafsteinsson
Matti Mortimore U20 M Ipswich JT800 Esa Utriainen
Emily Moss SEN W Woodford Green Essex Ladies 3000SCW Mick Woods
Victoria Mould U17 W Southampton TJ
Laura Muir U20 W Dundee Hawkhill 1500, 3000 Andy Young
Rob Mullett SEN M Lewes 3000SC David Leach
Craig Murch U20 M Rugby & Northampton HT6K John Pearson
Kerry Murch U20 W Rugby & Northampton JT600 Kevin Murch
Ross Murray SEN M Gateshead 1500 Craig Winrow
Doug Musson U20 M Notts 2000SC Trevor Muxlow
Carl Myerscough SEN M Blackpool, Wyre & Fylde SP7.26K, DT2K Carl Myerscough
Aisha Naibe-Wey U20 W Herne Hill 400HW Linford Christie
Robbie Nairn U17 M Livingston SP5K
Nikita Neary U15 M Carmarthen 800 Delyth Brown
Daryll Neita U17 W Cambridge H 100, 200, LJ Mick Bond
Montel Nevers U17 M Notts TJ Nigel Kesteven
Mel Newbery SEN W Ealing, Southall & Middx 3000SCW Steve Mann
Nick Newman SEN M Sale Harriers Manchester LJ Nick Newman
Oliver Newport U20 M Crawley LJ John Shepherd
Jade Nicholls SEN W Shaftesbury Barnet DT1K Andrew Neal
Maximilian Nicholls U17 M Tonbridge 1500SC Peter Brenchley
Lewis Nicholson U15 M Bedford & County PV Simon Eastwood
Adele Nicoll U17 W Birchfield H SP4K, DT1K Andy Brittan
Jade Nimmo SEN W Sale Harriers Manchester LJ Darren Ritchie
Tom Norman SEN M Woodford Green Essex Ladies DT2K Mike Winch
Jake Norris U15 M Windsor Slough Eton & Hounslow HT4K Paul Dickenson
Rachel Norris U17 W Mansfield 200, 300 Martin White
Chelsea Nugent U15 W Carlisle Aspatria 800 Frank Davidson
Emma Nuttall SEN W Edinburgh AC HJ Laurier Primeau
Patrick O’Connor U17 M Middlesbrough (Mandale) HJ Carol Williams
Michella Obijiaku U15 W Herne Hill SP3.25K
Dereece O'Callaghan U17 M Shaftesbury Barnet 400 Jane Dixon
Charlotte Ogden U17 W DASH TJ Joe Frost
Emma O'Hara U20 W Radley HT4K Kevin O'hara
Chris O'Hare SEN M Edinburgh AC 1500 Steve Gulley
Christine Ohuruogu SEN W Newham & Essex Beagles 400 Lloyd Cowan
Ese Okoro SEN W Birchfield H 400HW Lloyd Cowan
Marilyn Okoro SEN W Shaftesbury Barnet 400, 800 Ayo Falola
Lawrence Okoye SEN M Croydon DT2K John Hillier
David Olajiga U15 M Croydon SP4K
Kemi Olonade U20 W Shaftesbury Barnet TJ
Samson Oni SEN M Belgrave HJ Trevor Llewelyn
Kike Oniwinde SEN W Enfield & Haringey JT600 Sam Harrison
Anyika Onuora SEN W Liverpool H 100, 200 Christine Bowmaker
Danielle Opara U20 W Reading AC SP4K Mark Wiseman
Andrew Osagie SEN M Harlow AC 800 Craig Winrow
Megan O'Sullivan U20 W Cardiff TJ Sean Power
Scott Overall SEN M Blackheath & Bromley Mar Robert Chapman
Bronwen Owen U17 W Scarborough 3000 Andrew Henderson
Abi Oyepitan SEN W Shaftesbury Barnet 100, 200 Tony Lester
Matthew Pagan U15 M West Cheshire 400 Daniel Gilroy
Michael Painter U20 M City of Norwich HT6K John Painter
Emma Pallant SEN W Aldershot, Farnham & District 5000 Mick Woods
Jac Palmer U17 M Cardiff HT5K Adrian Palmer
Kyal Palmer-Francis U17 M Orion 100
Simi Pam U20 W Peterborough SP4K Geoff Capes
Sophie Papps U20 W Windsor Slough Eton & Hounslow 100, 200 Neil Dodson
Barbara Parker SEN W City of Norwich 5000, 3000SCW Sean Burris
Carys Parry SEN W Rhondda HT4K Lorraine Shaw
Tom Parsons SEN M Birchfield H HJ Aston Moore
Annabelle Pask U15 W Coventry LJ Paul Harrison
Mhairi Patience U17 W Victoria Park City of Glasgow 300HW Colin Sinclair
Kate Pattison U17 W Kingston upon Hull DT1K Nicola Carter
Jacob Paul U20 M Windsor Slough Eton & Hounslow 400H Marina Armstrong
William Paulson U20 M Stroud 1500 Christopher Frapwell
Jo Pavey SEN W Exeter 5000, 10000 Gavin Pavey
Henrietta Paxton SEN W Birchfield H PV Alan Richardson
Sally Peake SEN W Birchfield H PV Scott Simpson
Emily Pearce U15 W Rhondda HT3K Carys Parry
Benji Pearson U20 M Wolverhampton & Bilston JT800
Georgia Peel U20 W Aldershot, Farnham & District 1500 Mick Woods
Daniel Pembroke SEN M Windsor Slough Eton & Hounslow JT800 Kevin Pembroke
Nicholas Percy U20 M Shaftesbury Barnet SP6K, DT1.75K, HT6K John Hillier
Emma Perkins SEN W Worthing HJ Fayyaz Ahmed
George Perkins U17 M Chelmsford 100 Prince Duwai
Thomas Peters U17 M City of Sheffield JT700
Tom Peters U15 M Bournemouth DT1.25K Paul Rees
Robyn Petitt U17 W Crawley HJ Julia Machin
Nick Petrou U17 M Leeds City 400 John Baron
Rob Phillips U17 M Yate 400HU17M Sandra Woodman
Jack Phipps U20 M Woking PV
Bradley Pickup SEN M Bournemouth LJ Brian Camp
Ama Pipi U17 W Enfield & Haringey 200 Frank Adams
Zanson Plummer U17 M Herne Hill 100 Hugh Plummer
Isobel Pooley SEN W Aldershot, Farnham & District HJ Fayyaz Ahmed
Jake Porter U20 M Birchfield H 110HU20M Andy Paul
Tiffany Porter SEN W Woodford Green Essex Ladies 100HW James Henry
Beth Potter SEN W Shaftesbury Barnet 3000SCW John Nuttall
Ashleigh Power U15 W Poole AC HT3K Dennis Elkins
Jonathan Pownall U15 M Marshall Milton Keynes JT600 Chris Watts
Andy Pozzi SEN M Stratford-upon-Avon 110H Malcolm Arnold
Reece Prescod U17 M Enfield & Haringey 200 Edwin Stevens
Daniel Preston-Routledge U17 M Kingston upon Hull SP5K Nicola Carter
Aled Price U17 M Carmarthen OctU17M Edward Thompson
Ffion Price U20 W Brecon 1500
Max Price U15 M Stevenage & North Herts SP4K, PenU15M Norma Harris
Ben Priddle U17 M Reading AC 1500SC Rob McKim
Shara Proctor SEN W Birchfield H LJ Rana Reider
Michael Puplampu SEN M Newham & Essex Beagles TJ Larry Achike
Charlotte Purdue SEN W Aldershot, Farnham & District 5000, 10000 Mick Woods
Katie Purves U17 W Lasswade 300HW Brian Winning
Stephanie Pywell SEN W Sale Harriers Manchester HJ Graham Ravenscroft
Celia Quansah U17 W Windsor Slough Eton & Hounslow LJ Eldon Lake
Diane Ramsay U20 W Victoria Park City of Glasgow 400 Rodger Harkins
Louis Rawlings U17 M Cambridge & Coleridge 800
Siannah Rayment U15 W Bracknell AC 3000 Les Rayment
Kimberley Reed U20 W Edinburgh AC HT4K Alan Bertram
Yasmine Regis SEN W Windsor Slough Eton & Hounslow TJ Peter Stanley
Julian Reid SEN M Texas A&M Uni TJ
Naomi Reid U20 W Derby TJ John Crotty
Omar Reid U17 M Croydon DT1.5K
Aidan Reynolds U20 M Shaftesbury Barnet JT800 David Parker
Shona Richards U17 W Epsom & Ewell 300, 300HW Marina Armstrong
Sophie Riches U17 W Chelmsford 1500 Christian Dailly
Scott Rider SEN M Birchfield H SP7.26K John Hillier
Khai Riley-Laborde U17 M Enfield & Haringey 100HU17M Ray Gibbins
Michael Rimmer SEN M Liverpool Pembroke Sefton 800 Norman Poole
Munroe Ritchie U15 M Crawley HT4K Karl Lasis
Jenny Robbins U17 W Notts PV Adam Lyons
Natalie Robbins U15 W Edinburgh AC HT3K David Goodall
Abigail Roberts U17 W Wakefield PV
Kyran Roberts U17 M Carmarthen 800, 1500 Delyth Brown
Joe Robertshaw U17 M Gateshead 400
Alison Rodger SEN W Sale Harriers Manchester SP4K Jim Edwards
Georgina Rogers U17 W Birchfield H 300HW Trevor Marsay
Megan Rogers U20 W Wrexham 400HW Darrell Maynard
Martyn Rooney SEN M Croydon 400 Nick Dakin
Ahtollah Rose U20 W Sale Harriers Manchester TJ Keith Hunter
Freya Ross SEN W Chester-le-Street 10000, Mar
Awen Rosser U17 W Swansea DT1K Paul Jensen
Katie Rowe U15 W Guernsey 1500 Alan Rowe
Jo Rowland SEN W Crawley HepW Ian Grant
Keiron Russ U17 M Daventry OctU17M
Greg Rutherford SEN M Marshall Milton Keynes LJ Dan Pfaff
Elliot Safo U20 M Croydon LJ John Shepherd
Laura Samuel SEN W Birchfield H TJ Glenys Morton
Sonia Samuels SEN W Sale Harriers Manchester 10000, Mar George Gandy
Ashley Sandall U15 M Nene Valley 400 George Skafidas
Nicola Sanders SEN W Windsor Slough Eton & Hounslow 400 Tony Lester
Beth Sargent U17 W Wrexham 300 Glyn Davies
Jazmin Sawyers SEN W City of Stoke LJ Tony Williams
Jazmin Sawyers U20 W City of Stoke LJ Tony Williams
Feron Sayers U20 M Birchfield H LJ
Goldie Sayers SEN W Belgrave JT600 Dan Pfaff
Emma Schaanning U15 W Chesterfield 75HU15W Daniel Duke
Joshua Schofield U15 M City of York 1500 Ian Wilcock
Chris Scott SEN M Shaftesbury Barnet DT2K Andrew Neal
Elliot Scott U15 M Taunton 400 Norbert Rosser
Matthew Seddon U17 M Bracknell AC 1500SC Jeff Seddon
Zak Seddon U20 M Bracknell AC 1500, 2000SC Jeff Seddon
Zak Seddon SEN M Bracknell AC 3000SC Jeff Seddon
Ruth Senior SEN W City of Norwich 3000SCW Art Acevedo
Perri Shakes-Drayton SEN W Victoria Park & Tower Hamlets 400, 400HW Chris Zah
Daniel Sharman U15 M Leicestershire Schs JT600
William Sharman SEN M Belgrave 110H Malcolm Arnold
Lynsey Sharp SEN W Edinburgh AC 800 David Sunderland
Mark Shaw U20 M New Marske 5000 Steven Robert Shaw
Annabel Sherry U17 W Cheltenham SP4K Carolyn Franks
Katherine Shiel-Rankin U15 W Aldershot, Farnham & District 1500, 3000 Mick Woods
Matthew Shirling U17 M Liverpool H 800, 1500, 3000 Adrian Webb
Iquan Silcott U15 M Leicester TJ Glenys Morton
Jemma Simpson SEN W Newquay & Par 800 Mark Rowland
Owin Sinclair U15 M Charnwood 100, 200 Philip Evans
Elliot Slade U20 M Cardiff 800 Arwyn Davies
Abigail Smith U17 W Stevenage & North Herts 100, 200
Alex Smith SEN M Sale Harriers Manchester HT7.26K Shane Peacock
Alice Smith U15 W Devon Schs JT600
Daniel Smith U15 M Coventry TJ Mark Powell
Peter Smith SEN M Birchfield H HT7.26K Dave Smith
Ben Snaith U17 M Cambridge & Coleridge 100, 200, 400 Mick Graham
Yemisi Sofolarin U17 W Blackheath & Bromley DT1K Herbert Kuenstlinger
Serita Solomon SEN W Blackheath & Bromley 100HW Lloyd Cowan
Thomas Somers U17 M City of York 200 Geoffrey Barraclough
Jacob Spence U15 M Yate 80HU15M
Linda Spencer SEN W Chichester 10000
Ryan Spencer-Jones SEN M Birchfield H SP7.26K Ryan Spencer-Jones
Ryan Spivey U17 M East Grinstead OctU17M
Alastair Stanley U17 M Garscube 1500SC Rob McLennan
Laura Stark U15 W Kilbarchan 3000 Arthur Smith
Gemma Steel SEN W Charnwood 10000 John Nuttall
Emmanuel Stephens U20 M Newham & Essex Beagles 100 Julian Golding
Tasia Stephens U17 W Cardiff JT600 John Davies
Jennifer Stevens U15 W Tonbridge DT1K John Hillier
Emily Stewart SEN W Edinburgh AC 3000SCW
Kelsey Stewart U17 W Banchory Stonehaven 300 Ken Hogg
Stuart Stokes SEN M Sale Harriers Manchester 3000SC
Philippa Stone U15 W Middlesbrough (Mandale) 3000 Martin Peevor
Becky Straw U20 W Birchfield H 1500 Bud Baldaro
Josh Street U20 M South London 100, 200 Matthew Thomas
Ben Sumner SEN M Enfield & Haringey 400H Stephen Ball
Andrew Sutcliffe SEN M Sale Harriers Manchester PV Julien Raffalli-Ebezant
Harry Sutherland U15 M Wycombe SP4K, PenU15M Ian Grant
Patrick Swan U15 M Cornwall DT1.25K Mo Pearson
Patrick Sylla U15 M Bournemouth TJ Zac Kerin
Danny Talbot SEN M Birchfield H 200 Daniel Cossins
Getenesh Tamirat SEN W Belgrave 10000
Georgie Taylor U17 W Havering Mayesbrook DT1K Brian Kiernan
James Taylor U15 M Wirral 1500 David Jeffs
Jonathan Taylor SEN M Morpeth 3000SC Gordon Surtees
Jimi Tele U20 M Havering Mayesbrook TJ Trevor Wells
Calli Thackery U20 W Hallamshire 1500, 3000 Aaron Thomas
Jax Thoirs U20 M Glasgow City PV Colin Sinclair
Charlene Thomas SEN W Wakefield 1500 Aaron Thomas
Jahisha Thomas U20 W Blackheath & Bromley 100HW John Vernon
Joe Thomas SEN M Cardiff 800 Arwyn Davies
Kattaleeya Thomas U17 W Harrow TJ
Nathan Thomason U15 M Colwyn Bay SP4K, DT1.25K John Parkin
Chris Thompson SEN M Aldershot, Farnham & District 5000, 10000 John Nuttall
Gregory Thompson U20 M Shaftesbury Barnet SP6K, DT1.75K Neville Thompson
Taisha Thompson-Gregory U17 W Leicester LJ, TJ Glenys Morton
Ellen Thrall U15 W Gloucester HT3K Lorraine Shaw
Brendon Timewell U17 M Yeovil OctU17M Stuart Richards
Robert Tobin SEN M Basingstoke & Mid Hants 400 Dan Pfaff
Chris Tomlinson SEN M Newham & Essex Beagles LJ Frank Attoh
Sophie Tooley U15 W West Suffolk 1500, 3000 Gordon Palmer
Luke Townsend U17 M Rugby & Northampton 100HU17M
Adelle Tracey U20 W Guildford & Godalming 400, 800 Sue Goode
Tom Trotman U15 M Cardiff HJ John Penny
Andy Turner SEN M Sale Harriers Manchester 110H Lloyd Cowan
Jessica Turner U20 W Amber Valley 400HW Julie Feeney
Laura Turner SEN W Harrow 100 Linford Christie
Gemma Turtle SEN W Gloucester 5000
Stephanie Twell SEN W Aldershot, Farnham & District 1500, 5000 Mick Woods
Emeka Udechuku SEN M Woodford Green Essex Ladies DT2K Emeka Udechuku
Lorraine Ugen SEN W Blackheath & Bromley LJ Frank Attoh
Chijindu Ujah U20 M Enfield & Haringey 100 Jonas Tawiah-Dodoo
Efe Uwaifo U20 M Enfield & Haringey LJ Tom McNab
Jacob Veerapen U15 M Sutton & District TJ Tony Ganio
Andy Vernon SEN M Aldershot, Farnham & District 5000, 10000 Nic Bideau
Tom Wade SEN M Aldershot, Farnham & District 3000SC Geoff Watkin
Lennie Waite SEN W Unattached 3000SCW Jim Bevan
Ebony Wake U17 W Birchfield H LJ Paul Harrison
Sarah Waldron SEN W Shaftesbury Barnet 5000, 10000 David Sunderland
Alex Walker U17 M Windsor Slough Eton & Hounslow 100HU17M Neil Dodson
Chelsea Walker U17 W City of York 300HW Paul Wilson
Hannah Walker SEN W Birchfield H 10000 Bud Baldaro
Rachel Wallader SEN W Windsor Slough Eton & Hounslow SP4K Geoff Capes
Jennifer Walsh U20 W Spenborough 800, 1500 Deborah Rowlands
Archie Walton U15 M Taunton JT600 Charlotte Fisher
Joe Walton U17 M Taunton 1500SC Charlotte Fisher
Gareth Warburton SEN M Cardiff 800 Darrell Maynard
Tesni Ward SEN W City of Sheffield JT600 David Parker
Ben Waterman U20 M Ealing, Southall & Middx 800 Steve Mann
Francesca Waters U15 W Cornwall PV Benjamin Penberthy
Ashley Waterson U15 M City of Norwich 1500 Tim Ash
Joey Watson U17 M Windsor Slough Eton & Hounslow SP5K Mike Winch
Katy Watts SEN W City of Portsmouth JT600 Bronwin Carter
Ellie-J Webb U15 W Team Bath HT3K
Gemma Weetman SEN W Oswestry HepW Julie Hollman
Laura Weightman SEN W Morpeth 1500 Steve Cram
Ronnie Wells U17 M Taunton 100 Sonya Ellis
Toni Wells U20 W Swansea HT4K Toni Wells
Georgina Westwood U17 W Reading AC HepU17W
Shakira Whight SEN W Windsor Slough Eton & Hounslow TJ Keith Fleming
Ben Whipp U17 M Wigan & District JT700 Alan Morris
Amy Whitehead SEN W Notts Mar
Katy Whitley U15 W Wrexham SP3.25K Ian Robinson
Laura Whittingham SEN W Sale Harriers Manchester JT600 Esa Utriainen
James Wilkinson SEN M Leeds City 3000SC Philip Townsend
Amy Williams U15 W Sale Harriers Manchester LJ Keith Hunter
Bianca Williams U20 W Enfield & Haringey 100, 200 Lloyd Cowan
Charlotte Williams U15 W Windsor Slough Eton & Hounslow PV Eldon Lake
Conrad Williams SEN M Kent 400 Linford Christie
Delano Williams U20 M Enfield & Haringey 200
Jodie Williams U20 W Herts Phoenix 100 Mike McFarlane
Nadia Williams SEN W Shaftesbury Barnet TJ Peter Stanley
Rhian Williams U17 W Deeside AAC 300HW Tania Williams
Rhys Williams SEN M Cardiff 400H Dan Pfaff
Jamie Williamson SEN M City of Sheffield SP7.26K, DT2K Jamie Williamson
Rachel Williamson U20 W Wigan & District TJ David Hoare
Natasha Wilson U17 W Carlisle Aspatria JT600 Michael Doran
Steffi Wilson U20 W Poole AC 200 Graeme Gourlay
Pippa Wingate U20 W Kingston & Poly HT4K
Louise Wood SEN W Chelmsford 100HW, HepW Julie Hollman
Nathan Woodward SEN M Tamworth 400H Nick Dakin
Pippa Woolven SEN W Wycombe 3000SCW Janet Nash
Katrina Wootton SEN W Coventry 5000 Andrew Hobdell
Emily Wright U15 W Yate 100, LJ Dean Garrett
Jack Wuidart U15 M Bedford & County HT4K Darren Kerr
Kirsty Yates SEN W Edinburgh AC SP4K Joyce Rammell
Kirsty Yates U20 W Edinburgh AC SP4K Joyce Rammell
Richard Yates SEN M Kent 400H Stephen Ball
Morgan Young U17 M Cambridge & Coleridge JT700 Noel Moss
Reece Young U17 M South London 100HU17M
Jay Younger U20 M Edinburgh AC 400
Youcef Zatat U20 M Woodford Green Essex Ladies SP6K Ron Bowden