Scottish East District League External Results
Alloa
19 Nov 16
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
3KXC U13M
PosPerfNameAG YearCoachClub 
110:27Harry HenriksenU13M3 Lasswade
210:40Andrew McGillU13M2 Linlithgow
311:13Conor GourleyU13M2Steven DoigPitreavie
411:17Angus WrightU13M1 Team East Lothian/Hunters Bog Trotters
511:23Gaspard LecrivainU13M3 Aberdeen
611:26Sam GriffinU13M2 Aberdeen
711:27Finlay MuirU13M3 Central
811:35Lewis WattU13M3 Aberdeen
911:49C KerrU13M  Central AC
1011:49Ivan RamsayU13M2 Falkirk
1111:51Jay StewartU13M2Sandy CameronEdinburgh AC
1211:51Scott VigrowU13M2 Dundee Hawkhill
1311:54Conan HarperU13M1 Teviotdale
1411:56Ben StruthersU13M1David ArnottCorstorphine
1511:58T MacAskillU13M  Teviotdale Harriers
1612:00Jamie Eyton-JonesU13M3 Corstorphine
1712:01Archie KempU13M3 Corstorphine
1812:05Alex DouglasU13M2 Perth Strathtay
1912:06Jonathan FaulksU13M2 Falkirk
2012:06Kai CrawfordU13M1John McGregorAberdeen
2112:12Cameron RossU13M1 Corstorphine
2212:14Euan CampbellU13M2 Central
2312:14Muir GillespieU13M3 Edinburgh AC
2412:21Tendai NyabadzaU13M1 Harmeny
2512:21Connor DalyU13M2 Edinburgh AC
2612:21Tejay ScottU13M2 Dundee Hawkhill
2712:26Elliot FrameU13M1 Livingston
2812:33Kyle MacfarlaneU13M2Steven DoigPitreavie
2912:43Connor ThompsonU13M3 Edinburgh AC
3012:47Cameron MacMillanU13M1 Central
3112:49Nathan LaingU13M2David LothianFalkirk
3212:50James VivianU13M1 Livingston
3312:53J GallacherU13M  Dundee Hawkhill Harriers
3412:55Lewis DonnellyU13M2Rachel EdgarFife
3512:55R FlintU13M  Strathearn Harriers
3612:55A GilbertU13M  George Heriots School
3712:58Luke KennedyU13M1 Falkirk
3813:00Josh TaylorU13M2 Dundee Hawkhill
3913:00Ruairidh WilliamsU13M1David ArnottCorstorphine
4013:00Euan FlettU13M3 Corstorphine
4113:04Dexter HowardU13M2 Lasswade
4213:08F MardonU13M  Strathearn Harriers
4313:08Jake WilliamsonU13M2 Fife
4413:14C McAlisterU13M  Wee County Harriers
4513:19R McGuireU13M  Central AC
4613:19Adam WettonU13M2David ArnottCorstorphine
4713:22A StephensonU13M  Carnegie Harriers
4813:22Alastair ScottU13M1 Lasswade
4913:25Callum McGregorU13M1Kenny LyonAberdeen
5013:28D RossU13M  Team Borders
5113:29Gino BrockU13M3 Dundee Hawkhill
5213:33John LearyU13M3 Edinburgh AC
5313:41Muir GillespieU13M3 Edinburgh AC
5413:47B JamiesonU13M  George Heriots School
5513:49F BrownU13M  Central AC
5613:55Murray BanksU13M2 Musselburgh
5713:57Adam GrieveU13M2John PentecostFalkirk
5814:01J McDermottU13M  George Heriots School
5914:01T McDonaldU13M  George Heriots School
6014:04Ross LawrieU13M1 Central
6114:04Louis ChristieU13M1 Pitreavie
6214:04A Marshal-DeAtnU13M  George Heriots School
6314:04R JohnstonU13M  Stirling Triathlon Club
6414:08Cameron DicksonU13M3 Lasswade
6514:10Michael McGarveyU13M2David LothianFalkirk
6614:17A ArmstrongU13M  Fife AC
6714:21Ben McgregorU13M1 Metro Aberdeen
6814:28R WelshU13M  Teviotdale Harriers
6914:28K DuncanU13M  Wee County Harriers
7014:35H HughesU13M  Teviotdale Harriers
7114:35J GoddardU13M  Strathearn Harriers
7214:35Campbell MackayU13M1 Falkirk
7314:40Finlay MarchantU13M1 Central
7414:42Cameron StevenU13M2 Fife
7514:42J LorrimerU13M  Harmeny AAC
7614:45B MitchellU13M  St Ninians Primary School
7714:47H NobleU13M  Fife AC
7815:04Rory FletcherU13M2 Lasswade
7915:21 L MonacoU13M  George Heriots School
8015:25 J CollingwoodU13M  Strathearn Harriers
8115:57 H SweeneyU13M  Strathearn Harriers
8215:59 J AgarwalaU13M  Team East Lothian
8317:03 C GladwinU13M  Harmeny AAC
3KXC U13W
PosPerfNameAG YearCoachClub 
111:16Anna HedleyU13W2 Fife
211:50Emma JohnsonU13W2Enid JohnstoneEdinburgh AC/Team East Lothian
312:11Anna DalglishU13W2 Fife
412:19Bridget HarleyU13W1 Team East Lothian
512:19Katherine MacLeodU13W2David ArnottCorstorphine
612:28Isla HedleyU13W1 Fife
712:39Katie JohnsonU13W1 Edinburgh AC/Team East Lothian
812:44Rose RyanU13W2 Perth Strathtay
912:47C Marie NolanU13W  Livingston AC
1012:49Katie ChristieU13W1John PentecostFalkirk
1112:51E Carrick-AndersonU13W  Team Borders
1212:51Mia LinklaterU13W3 Corstorphine
1312:54Esme MintoU13W1 Moorfoot
1412:55Phoebe FriendU13W2Enid JohnstoneEdinburgh AC
1512:58Adele GillespieU13W2 Aberdeen
1613:00Molli RobbU13W1David LothianFalkirk
1713:01Rose NewmanU13W2 Edinburgh AC
1813:04C McGorumU13W  Team Borders
1913:12Maya MillarU13W1 Pitreavie
2013:18Annabelle MartinU13W3 Edinburgh AC
2113:25Iona McguireU13W2Andrew FergusonAberdeen
2213:32Cameryn BarclayU13W2 Dundee Hawkhill
2313:38Mia CrickmarU13W3 Fife
2413:40S ArcherU13W  Wee County Harriers
2513:44Anna MackinnonU13W2 Central
2613:46Lola VenditozziU13W2 Dundee Hawkhill
2713:46Esmee ThomsU13W2 Fife
2813:48Zoe MacDonaldU13W1 Musselburgh
2913:52M KiddU13W  George Heriots School
3013:55Naomi BlueU13W3 Edinburgh AC
3113:57Alex TullyU13W1 Dundee Hawkhill
3214:00L CooleyU13W  Wee County Harriers
3314:02Millie GallagherU13W1 Falkirk
3414:02Hannah SteelU13W2 Lothian
3514:02Amy CullyU13W1 Central
3614:02Hayley BrownU13W2Rachel EdgarFife
3714:08N ElderU13W  Teviotdale Harriers
3814:08M CollinsU13W  Team Borders
3914:26J LorrimerU13W  Edinburgh AC
4014:30Anna BurnettU13W3 Edinburgh AC
4114:37Summer MacleanU13W1 Central
4214:37Rebecca WatsonU13W1 Central
4314:37A MacAuley-OrrU13W  Edinburgh AC
4414:37Faithe DuffyU13W2 Dundee Hawkhill
4514:40Grace BoothU13W3 Fife
4614:47Katie ClarkU13W1Dave CombeDundee Hawkhill
4714:54Anna SaundersU13W2 Perth Strathtay
4814:54Willa MarstonU13W1 Edinburgh AC
4915:03Carla LattoU13W1 Lasswade
5015:03Ruby GriersonU13W1 Harmeny
5115:09Erin HendryU13W1 Falkirk
5215:17Lesley RogersU13W2 Dundee Hawkhill
5315:18Grace MatthewsU13W1 Dundee Hawkhill
5415:20M MaxwellU13W  Stirling Triathlon Club
5515:47Ellen MontgomeryU13W1 Central
5615:52L HamiltonU13W  Perth Strathtay Harriers
5715:52S BrownU13W  Dundee Hawkhill Harriers
5815:54M DunlopU13W  Central AC
5916:01R McKinessU13W  Wee County Harriers
6016:08M HamiltonU13W  Perth Strathtay Harriers
6116:19H WhitlieU13W  Lasswade AAC
6216:40Chloe LyonsU13W3 Dundee Hawkhill
6316:45Danielle McNamaraU13W2 Falkirk
6417:18Fiona EadesU13W3 Lasswade
6517:27S WilliamsU13W  Stirling Triathlon Club
6617:33N MortonU13W  Wee County Harriers
6717:35Ellie RossU13W2 Central
6818:03Maddie LumsdenU13W1 Harmeny