Kent County Combined Events Championships (inc U13 & Masters Championships)
Erith
16-17 Sep 17
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
LJ SM (16 Sep)
PosPerf  Name AG YearCoachClubSBPB 
D7.18 0.0Curtis MathewsSBSENM Lawrence MooreCardiff/Cardiff Met Uni7.187.47
D6.70w2.1Lewis Church U23M David HullTonbridge/Blackheath & Bromley6.816.88
D6.45w2.1Max Hall SENM  Dartford H6.647.13
D6.15 1.8Jamie FarrellPBSENM  Bexley6.156.24
D6.13 0.6Paul Slater SENM Gary GallagherBexley/Essex Uni6.336.52
D5.47 0.5Alexander HookwaySBSENM Mark HookwayTonbridge5.746.01
D5.34 0.8Oliver CooperSBU23M Darren HattonThanet AC5.345.86
D5.31 1.9Luke Williams SENM Derek LawsAshford AC/Oxford Uni/Havering5.495.49
D5.04 1.7Bilen Ahmet SENM Matthew BuckKingston & Poly/Achilles5.325.75
LJ U17M (16 Sep)
PosPerf  Name AG YearCoachClubSBPB 
O6.24  Rico CottellPBU17M1Ian DibbensBlackheath & Bromley6.246.24
O6.16  Pedro GleadallPBU17M1Neil GleadallBlackheath & Bromley6.166.77
O5.15  Sebastian BurkePBU17M1 Sevenoaks5.155.15
O4.90  Konrad FarrallPBU17M2James BridgeThanet AC4.904.90
LJ U15M (16 Sep)
PosPerf  Name AG YearCoachClubSBPB 
P5.65  Jacob Byfield U15M1Paul PattenBlackheath & Bromley5.726.26
P5.29  Michael Uzozie U15M1Amanda EdgleyMedway & Maidstone5.445.44
P5.16  Nathaniel MastersPBU15M2 Bexley5.165.34
P4.79  Max Eldridge U15M2Amanda EdgleyMedway & Maidstone4.915.47
P4.78  Pablo Seema RocaSBU15M1 Blackheath & Bromley4.785.09
P4.71  Gregory PringSBU15M1 Judd School4.714.95
P4.68  Eniola Afolabi U15M2 Blackheath & Bromley5.595.59
P4.05  Isaac HandleySBU15M1 Judd School4.054.36
P3.93  Finn RodgersPBU15M1Amanda EdgleyMedway & Maidstone3.934.72
P3.59  Adam Mitchell U15M2 Medway & Maidstone3.753.75
LJ U13M (16 Sep)
PosPerf  Name AG YearCoachClubSBPB 
14.79  Daniel KanuSBU13M2 Kent Schs4.794.85
24.65  Harvey Fordham U13M2Elizabeth DuffinPaddock Wood4.855.44
34.59  Oliver Robertson U13M2John BlackieBlackheath & Bromley4.714.71
44.51  Rasheed TijaniPBU13M2 Bexley4.514.51
54.30  Joshua OyettiPBU13M2 Kent Schs4.304.30
64.07  Alex Stone U13M2Leslie StonePaddock Wood4.394.95
74.02  Nathan NjokuSBU13M2 Kent Schs4.025.10
83.99  Robin LuntPBU13M2 Tonbridge/Judd School3.994.62
93.94  Robert TuneSBU13M2 Tonbridge/Judd School3.944.54
103.91  Ollie Rodwell U13M2Amanda EdgleyMedway & Maidstone4.014.01
113.88  Dylan Tucker U13M2 Bexley3.953.95
123.79  Lewis Groombridge U13M2Gary CaponDartford H4.154.59
133.63  Felic Gollan U13M1 Tonbridge3.844.49
143.61  George Thomas U13M2 Tonbridge4.474.47
153.60  Oghenekaro EmemereSBU13M1 Bexley3.604.78
163.45  Owen Taylor U13M2 Swale Combined3.573.57
173.45  Prince Gediz U13M2John GatesBexley3.704.68