Oxford Mail League (Inc County Championships) External Results
Adderbury
7 Jan 18
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
2.5KXC U13M
PosPerfNameAG YearCoachClub 
110:50Henry ChannonU13M2 Oxford City
210:51Quinn Miell-IngramU13M1Michael CottamRadley
310:52Benjamin SimsU13M2 Oxford City
410:55William D-ArcyU13M  Rad
511:22Johnny JamesU13M2 Radley
611:28Lewis CurrieU13M2 Oxford City
711:31Oliver ConwayU13M2 Bicester
811:35Freddie JonesU13M1 Oxford City
911:42Fletcher HartU13M1John DillSwindon
1011:44Robbie GallagherU13M2 White Horse
1111:54Joshua CumberlandU13M2 Radley
1211:57Takuma YokoyamaU13M2Kevin ButtleSwindon
1312:07Toby ClarkU13M1Nicholas BullTeam Kennet
1412:17Max Lloyd-ThomasU13M3 Banbury
1512:25Sebastian LawtonU13M3 Abingdon
1612:31Iestyn BerryU13M3Tom KingWhite Horse
1712:35Michael CadleU13M3 Bicester
1812:38Timothy JonesU13M1 Bicester
1912:44Freddie BowerU13M1 Radley
2013:03Burt Staunton-LambU13M3 White Horse
2113:13Archie StreetU13M2 Banbury
2213:30Zachary SparkesU13M3 Swindon
2313:38Harry EdwardsU13M2 Swindon
2413:48Jonathan DaviesU13M2 Oxford City
2514:13Jonah SparkesU13M3Tony JacksonSwindon
2614:32Sami SingerU13M2 Bicester
2714:37Jake RawesU13M1 Radley
2814:40Ben GrovesU13M3Michael BurrellBicester
2914:45Max Campbell-ReideU13M  GtM
3014:54Thomas MathewsU13M1 Team Kennet
3115:00Archie WallaceU13M2 Abingdon
3215:18MIles TaylorU13M2 Banbury
2.5KXC U13W
PosPerfNameAG YearCoachClub 
111:26Kiya DeeU13W2 Highworth
211:41Olivia MartinU13W2Bernard WilkinsOxford City
311:49Clover De JongeU13W2Paul KelseyOxford City
412:09Josie RobertsonU13W1 Newbury
512:17Taya DeeU13W2 Highworth
612:28Kitty GalbraithU13W  Oxf
712:51Tilly LainchburyU13W2 Banbury
812:58Poppy EdwardsU13W3 Radley
913:03Sophie BhattU13W2 Newbury
1013:19Lauren PawsonU13W2John DillSwindon
1113:24Florence TuthillU13W3 Banbury
1213:26Lucy McGrathU13W2 Bicester
1313:31Imogen CoxU13W1 Bicester
1413:31Annalise GaleU13W3Nicholas BullTeam Kennet
1513:32Phoebe Ryder-BensonU13W1 Newbury
1613:33Miriam CooperU13W1 Newbury
1713:42Anna JolliffeU13W1 Bicester
1813:46Larissa CampbellU13W2 Banbury
1913:46Poppy CrosthwaiteU13W1 Radley
2013:47Katie NewU13W1John DillSwindon
2114:38Josie RyderU13W2 Swindon
2214:53Celena Appleby-PrinceU13W3 Abingdon
2314:57Scarlett RodiaU13W2 Swindon
2415:04Emily TuckerU13W3 Team Kennet
2515:11Harriet PagetU13W1 White Horse
2615:35Mia ClaridgeU13W3Tom KingWhite Horse
2716:11Sarah ColliassU13W3 White Horse
2816:18Isla BohannonU13W1 Bicester
2916:47Imogen AnsellU13W3 Bicester