Kent County Championships External Results
Brands Hatch
6 Jan 18

fjrigjwwe9r0meetings:meetingdisplaynote
In our version the results are combined as per the race timetable and positions have been reassigned accordingly.
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
3.4KXC U13M
PosPerfNameAG YearCoachClub 
111:56Jamie KeirU13M3James RobertsInvicta East Kent
212:05Thomas HuttonU13M2 Invicta East Kent
312:05Reef PageU13M1Jacob BurtonInvicta East Kent
412:08George ShawU13M2 Blackheath & Bromley
512:11Max GregsonU13M3 Blackheath & Bromley
612:12Benjamin CampbellU13M3Jay GalleyBlackheath & Bromley
712:23Alistair ShelleyU13M1 Medway & Maidstone
812:25George HopkinsU13M1 Tonbridge
912:28Louie ProcopiU13M2 Thanet RR
1012:31Ethan FioreU13M3 Cambridge H
1112:35James BarnesU13M1 Cambridge H
1212:39Oliver RobertsonU13M3 Blackheath & Bromley
1312:39Meno MangatU13M2 Judd School
1412:40Edward CouttsU13M2 Judd School
1512:43Cameron FeatherstoneU13M2 Medway & Maidstone
1612:45Adam JeddoU13M3 Tonbridge
1712:49Luke FentonU13M2Jason MarchantDartford H
1812:54Ananjan GanguliU13M2 Tonbridge
1912:59Timothy McLainU13M1 Tonbridge
2013:04Ollie BrownridgeU13M1 Sevenoaks
2113:13Thomas CarbinU13M3 Cambridge H
2213:18Theo GaymesU13M1Spenser LaneKent
2313:21Christian HopperU13M3Noel CarmodyCambridge H
2413:23Hayden GearU13M2Steve FuryMedway & Maidstone
2513:26Jamie SearsU13M2Jay GalleyBlackheath & Bromley
2613:27Cailan TurnerU13M2 Dartford H
2713:27James AndrewsU13M2 Judd School
2813:30George BurbageU13M2 Tonbridge/Paddock Wood
2913:33Callum FeatherstoneU13M2 Medway & Maidstone
3013:34William RossU13M2 Tonbridge
3113:36Luke HarryU13M1 Bexley
3213:37Benjamin HarveyU13M3 Tonbridge
3313:38Joe ButterfieldU13M2 Tonbridge
3413:41Sam StuartU13M3 Blackheath & Bromley
3513:43Kaz GogolU13M2 Medway & Maidstone
3613:43Kelechi RyanU13M3 Medway & Maidstone
3713:45Luke DimondU13M1 Tonbridge
3813:46Finley HillierU13M2 Tonbridge
3913:47Ted MarstonU13M2 Blackheath & Bromley
4013:49Miles BrierleyU13M2 Dartford H
4113:51Ethan RocksU13M1 Tonbridge/Judd School
4213:54Luke AndersonU13M2 Judd School
4313:55Adam WhitlockU13M1James RobertsInvicta East Kent
4413:57Aaron GrayU13M2 Dartford H
4513:57Benedikt StokesU13M2 Invicta East Kent
4613:58Dylan TuckerU13M3 Bexley
4713:59Huxley CrushU13M2 Tonbridge/Judd School
4814:00Henry MilliganU13M2 Judd School
4914:01Harrison WhiteU13M2 Invicta East Kent
5014:02Jack AdamsU13M2 Cambridge H
5114:03Kado BatemanU13M2 Invicta East Kent
5214:04Maxim BraginU13M2 Tonbridge
5314:07Edward BestU13M3 Dartford H
5414:08Oscar ZurdoU13M2Spenser LaneKent
5514:09Alfred OsborneU13M1 Tonbridge
5614:12Dominic FultonU13M1 Sevenoaks
5714:15Jake AnthonyU13M3 Blackheath & Bromley
5814:20Reuben ChandlerU13M2 Cambridge H
5914:21Jacob MccarthyU13M1 Greenwich Tritons
6014:23Jack MorrisU13M2 Medway & Maidstone
6114:26Henry MuntU13M2 Judd School
6214:27Louis AshfordU13M2 MedwayTri/Swale Combined
6314:30Jake StevensU13M1 Thanet RR
6414:31Isaac ArnottU13M3 Tonbridge
6514:32Pierre Castellan-HamonU13M2 Tonbridge
6614:36Elliot ChamberlainU13M1 Medway & Maidstone
6714:38Finn AshfordU13M2 MedwayTri/Swale Combined
6814:39Callum HickmanU13M1 Folkestone
6914:43Charlie GoodwinU13M2 Tonbridge
7014:44Oles ChabanU13M2 Blackheath & Bromley
7114:47William HarrisU13W2 Tonbridge
7214:50Theodore Hafford TearU13M3 Cambridge H
7314:53David BarclayU13M1 Paddock Wood
7414:56Liam CarrU13M2 Cambridge H
7514:57Joe StoneU13M1Leslie StonePaddock Wood
7615:01Kyle BuckleyU13M2 Medway & Maidstone
7715:08Jacob KemmittU13M2 Paddock Wood
7815:16Daniel JeddoU13M1 Tonbridge
7915:17Liam O'NeilU13M1 Paddock Wood
8015:25Daniel ReadU13M1 Dartford H
8115:31Nik HebdenU13M2 Judd School
8215:34Dontay ThomasU13M1 Cambridge H
8315:35Will HobbsU13M1 Judd School
8415:41Matthew SmithU13M3Jay GalleyBlackheath & Bromley
8515:43James BackhouseU13M2 Tonbridge
8615:44Oscar De DaranyiU13M2 Judd School
8715:48Ben RaynerU13M3 Paddock Wood
8816:51Nico HadinghamU13M2 Greenwich Tritons
8916:53Jacques MalanU13M1 Sevenoaks
9017:00Thomas HarkerU13M2 Paddock Wood
9117:32Oliver LodgeU13M1 Judd School
9221:07James GillU13M1 Invicta East Kent