Yorkshire County Championships External Results
North Stainley
6 Jan 18
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
6.06KXC U17M
PosPerfNameAG YearCoachClub 
120:30Joshua DickinsonU17M1Ian WilcockCity of York
220:46Euan BrennanU17M2Andrew HendersonIlkley
320:56Matthew HillU17M2 Wakefield
421:07Joe HudsonU17M2Alan BuckleyKeighley & Craven
521:18Luca ParkerU17M2Ian WilcockCity of York
621:30Dominic CoyU17M1 Ilkley
721:47Cameron ReillyU17M2Alan BuckleyIlkley
821:52Luke WhiteU17M2 Longwood
921:52Reuben MantleU17M2 Bingley
1022:20Max BurginU17M1 Halifax
1122:39Tom BarrettU17M2 Keighley & Craven
1222:48Matthew FullerU17M2Michael ThompsonSheffield & Dearne
1323:01Jack StokesU17M2 Rotherham
1423:08Thomas MillsU17M1 Leeds City
1523:10Archie LawsonU17M1Ian WilcockCity of York
1623:10Sam JacksonU17M2 Keighley & Craven
1723:12Charlie SpencerU17M1 Halifax
1823:28Joseph PhillipsU17M2Barry BarnesDoncaster
1923:33Kyle McLeayU17M1Ian WilcockCity of York
2023:38Kieran LoombeU17M2 Hallamshire
2123:52Jake StephensonU17M2 Richmond & Zetland
2223:53Christian MummertU17M1Christopher Paul WadeScarborough
2323:53Joseph ClancyU17M1Andrew HendersonLeeds City
2423:55David LewisU17M2Keith WhitelamHallamshire
2524:00William ThompsonU17M1 Wharfedale/Bingley
2624:07Robbie MatthewsU17M1 Ilkley
2724:16James AskewU17M2Alana GillBingley
2824:42Toby AntcliffU17M1 City of York
2924:46Nathan MurphyU17M  Doncaster AC
3025:18Oliver JervisU17M1 Rotherham
3125:22Lewis MooreU17M1 Richmond & Zetland
3225:31Harry JohnsonU17M1 Halifax
3325:32Elliot HutchinsonU17M2Ian WilcockCity of York
3425:47Sam KettlewellU17M1 Richmond & Zetland
3526:15Laurie PetrucciU17M1 Keighley & Craven
3626:43Jack WaltonU17M1 Keighley & Craven
3727:09Joseph LeatherU17M1 Loftus & Whitby
6.06KXC U20W
PosPerfNameAG YearCoachClub 
124:01Alice MooreU20W1Darren MiddletonBarnsley AC/Holmfirth
224:23Georgia RothwellU20W1Andrew HendersonCity of York
324:53Lucy ByramU20W2Katherine FarquharHolmfirth
425:04Molly ButterworthU20W1David BlackburnDoncaster
525:10Emily SimpsonU20W1Jamie RussellSheffield & Dearne
625:29Amy FrancisU20W1 Skyrac
725:59Erica ByramU20W2Katherine FarquharHolmfirth
826:15Stella CrossU20W1 Wetherby
927:14Phoebe FrancisU20W2 Bingley/Sheffield Hallam Uni
1027:34India ElliottU20W1Christopher Neil MitchellWakefield
1128:13Phoebe CosterU20W2 Wetherby
1228:54Harriet GriggsU20W3 Skyrac
1329:01Amy KettlewellU20W1 Holmfirth
1429:38Lara SterrittU20W1Ian WilcockCity of York
1530:22Tegan KnappyU20W1 Keighley & Craven
1631:49Alisha LaidlerU20W1James WardmanRothwell