Scottish East District Championships External Results
Aberdeen
8 Dec 18
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
3.2KXC U13M
PosPerfNameAG YearCoachClub 
110:21Connor BellU13M2 Central
210:23Caleb McleodU13M2 Pitreavie/Falkirk
310:24Corey CampbellU13M2 Team East Lothian
410:26Hamish MckayU13M3Andrew FergusonAberdeen
510:35Cameron RankineU13M3 Gala/Team Borders
610:52Alasdair WallaceU13M2 Harmeny
710:53Aleksander JovcicU13M2 Aberdeen
810:56Innes WrightU13M1 Team East Lothian/Hunters Bog Trotters/Haddington
911:01Ruairidh BurnsU13M3 Central
1011:06Dylan PearsonU13M  Aberdeen AAC
1111:11Nathan DenisU13M2 Harmeny
1211:12Aidan PageU13M2 Team East Lothian
1311:16Archie McRonaldU13M3 Perth Strathtay
1411:19Ruaridh Woodland-BroomeU13M2 Edinburgh AC
1511:23Guillem Penacchio TorresU13M  Fife AC
1611:25Aaron MiddletonU13M1 Central
1711:27Caleb McGuireU13M3 Aberdeen
1811:28Oliver RodgerU13M2 Pitreavie
1911:30Struan GathererU13M2 Perth Strathtay
2011:33Lachlan KunathU13M1 Edinburgh AC
2111:35Zico FieldU13M2 Chirnside
2211:38Jamie WilsonU13M3 Perth Strathtay
2311:39Archie HendryU11M  Livingston
2411:42Fergus PimU13M2 Edinburgh AC
2511:43Theo JonesU13M3 Aberdeen
2611:44Aron JackU13M2 Corstorphine
2711:44Rhys CrawfordU13M2James JoyAberdeen
2811:46Alasdair BrownU13M3 Lasswade
2911:49Jack Anderson DonaldU13M3 Dundee Hawkhill
3011:51Samuel StephensonU13M2 Aberdeen
3111:52Caleb BrockU13M2 Aberdeen
3211:54Jamie FerriesU13M1 Metro Aberdeen
3312:00Wynn MardallU13M2 Banchory Stonehaven
3412:04Louis MackenzieU13M3 Dundee Hawkhill
3512:06Matthew BrownU15M4 Banchory Stonehaven
3612:12Irvine WelshU13M  Teviotdale Harriers
3712:14Cameron ChambersU13M3 Lasswade
3812:15Calum GibsonU13M2 Dundee Hawkhill
3912:17David CuthbertU13M1 Dunfermline Track & Field
4012:20Jack HarrisonU23M12 Edinburgh AC
4112:22Noah YudaU13M2 Banchory Stonehaven
4212:32Robert WoodU13M  Teviotdale Harriers
4312:37Marti Penacchio TorresU13M  Fife AC
4412:40Finn BryceU13M2 Aberdeen
4512:43Finlay MckayU13M1John McGregorAberdeen
4612:46Fraser PasswayU13M3 Dundee Hawkhill
4712:51Kieran SimpsonU13M3 Dundee Hawkhill
4812:53Mark HarleyU13M1 Dunfermline Track & Field
4912:54Rowan GearyU13M  Fife AC
5013:16Cameron ScottU13M2 Banchory Stonehaven
5113:19Noah LangslowU13M1 Dundee Hawkhill
5213:32Fraser StewartU13M  Fife AC
5313:41James MacLeodU13M2 Dundee Hawkhill
5413:43Kieran MatthewsU13M1 Dundee Hawkhill
5514:04Matthew SamsonU13M  Banchory Stonehaven AC
5614:25Andrei MorrisonU13M1 Dundee Hawkhill
3.2KXC U13W
PosPerfNameAG YearCoachClub 
111:14Isla ThomsU13W2 Fife
211:26Caitlyn ChristieU13W3William SharpFalkirk
311:31Olivia ClarkeU13W2David ArnottCorstorphine
411:44Johanna MackenzieU13W  Aberdeen
511:48Phoebe ArmstrongU13W3 Aberdeen
611:53Ruby RussellU13W2 Fife
711:54Iona JamiesonU11W  Ayr Seaforth
811:54Melissa TurnbullU13W2 Central
911:57Millie McClelland-BrooksU13W1Norrie HayBanchory Stonehaven
1012:04Charlotte HorneU13W1 Falkirk
1112:06Carys GibbU13W2 Central
1212:08Erin MacFarlaneU13W3John WandsPitreavie
1312:10Ariane BaillieU13W1 Pitreavie
1412:15Tallulah McMorrisU13W3 Edinburgh AC
1512:17Lily SimonU13W  Perth Strathtay Harriers
1612:19Ailsa BagnallU13W2David ArnottCorstorphine
1712:22Rebecca SluddenU13W3 Pitreavie
1812:24Beth CollinsU13W1 Dundee Hawkhill
1912:33Mirren HenryU13W2 Central
2012:33Anna CrudenU13W1 Edinburgh AC
2112:33Charlotte MacPhieU13W2 Harmeny
2212:44Abby FarquharU13W1James JoyAberdeen
2312:45Grace CookU13W1 Dundee Hawkhill
2412:46Amy McLaughlinU13W2 Lasswade
2512:48Katie SandilandsU13W1Steven DoigFife
2612:49Skye FosterU13W3 Lasswade
2712:50Elena LeeU13W1 Moorfoot/Team Borders
2812:53Kayleigh RoyU13W2 Pitreavie
2913:03Freya HedleyU13W1 Fife
3013:09Isabella PasswayU13W1 Dundee Hawkhill
3113:15Anna RiddellU13W2 Banchory Stonehaven
3213:15Esther TaylorU13W1 Harmeny
3313:19Elsa ParnabyU15W4 Banchory Stonehaven
3413:25Amanda WallisU13W2 Aberdeen
3513:26Rowan BeatonU13W3 Banchory Stonehaven
3613:30Brogan McmillanU13W2 Central
3713:33Alex SuttonU13W2 Edinburgh AC
3813:37Anna SuttieU13W2 Fife
3913:37Ellie CandlishU13W1 Dunfermline Track & Field
4014:03Roxanne HardieU13W1 Livingston
4115:06Cora McMasterU13W2 Dundee Hawkhill
4215:35Tianah ScottU13W2 Dundee Hawkhill