Today's Runner League External Results
Pamber Forest
4 Mar 12
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
ZXC SM
PosPerfNameAG CoachClub 
1NTMatthew GordonU20MMichael WilliamsHavant
2NTAndrew SimpsonV35M Stubbington Green
3NTTom FrostV40M Liss
4NTJohn BiggV45M Basingstoke & Mid Hants
5NTChris FurnessV40M Basingstoke & Mid Hants
6NTMarc SoaneV35M Chineham Park
7NTCharles AshbyV45M Farnham Runners
8NTRichard StroudSENM Farnham Runners
9NTStephen JefferyV40M Basingstoke & Mid Hants
10NTAndrew EllisonV40M Farnham Runners
11NTBen StaitV35M Portsmouth JC
12NTMike AndersenSENM Farnham Runners
13NTStuart SearleV35M South London
14NTDaniel ShortU23MMartin TarseyBasingstoke & Mid Hants
15NTStuart CameronSENM Denmead
16NTAndy TurnerSENM Liss Runners
17NTHoward ClarkV40M Portsmouth JC
18NTDavid SymmondsV50M Havant
19NTSimon MitchellV50M Fleet & Crookham
20NTSteve KitneyV40M Farnham Runners
21NTMatthew HallinV35M Basingstoke & Mid Hants
22NTPeter GrigoleitV45M Basingstoke & Mid Hants
23NTChris BuxtonV45M Gosport
24NTBob BrimicombeV45M Farnham Runners
25NTSteve ParkerV45M Farnham Runners
26NTCharlie Hill-VenningSENM Farnham Runners
27NTMark SlaneyV50M Basingstoke & Mid Hants
28NTWill PurchaseV40M Liss
29NTAndrew StockwellV40M Stubbington Green
30NTTony HewettSENM Portsmouth JC
31NTMatthew LynessV35M Basingstoke & Mid Hants
32NTPete BullockV45M Hart
33NTNick HitchcockV35M Farnham Runners
34NTMalcolm LaveryV50M Havant
35NTTimothy PearceV35M Basingstoke & Mid Hants/Hart
36NTMatt ReadSENM Alton Runners
37NTJason CoxSENM Basingstoke & Mid Hants
38NTEric ParkerV40M Portsmouth JC
39NTAndrew DawsonSENM Hart Road Runners
40NTSimon ReadSENM Alton Runners
41NTJon LeighV50M Stubbington Green
42NTNeil TolfreyV45M Victory/Portsmouth TC/Havant
43NTJoost GolabekSENM Hart
44NTScott SalmonV50M Farnham Runners
45NTAndrew StandenV40M Farnham TC
46NTJim ClowV60M Victory
47NTColin GardnerV50M Fareham
48NTMark BevanV45M Basingstoke & Mid Hants
49NTMike BellV55M Stubbington Green
50NTNeil CunliffeV45M Hart
51NTNick CraneV55M Stubbington Green
52NTChris WilsonV50M Liss
53NTLee GardenerV35M Fareham
54NTAlastair WilliamsSENM Basingstoke & Mid Hants
55NTPhil MayV50M Stubbington Green
56NTJohn Hill-VenningV35M Farnham Runners
57NTColin O'DonnellV50M Victory/Unattached
58NTPeter Thomas HealyV45M Basingstoke & Mid Hants
59NTHoward BidmeadV50M Tiverton/Hart/Honiton RC
60NTAlistair WilsonV35M Farnham Runners
61NTMatt JohnsonSENM Fareham Crusaders RC
62NTDominic LoboV40M Fleet & Crookham
63NTPaul CorrySENM Petersfield Triathlon Club
64NTTiziano TesolinV45M Alton
65NTTom McGinleySENM Petersfield Triathlon Club
66NTNick KimberV50M Stubbington Green
67NTKarl GolderV45M Portsmouth TC
68NTBrent LathamV35M Denmead
69NTRobert CoatesV55M Fleet & Crookham
70NTDean SmithSENM Petersfield Triathlon Club
71NTPhilip ScraseV45M Alton
72NTRex AmosV35M Fleet & Crookham
73NTDavid LongV45M Fleet & Crookham
74NTRob HallSENM Petersfield Triathlon Club
75NTSteven WooldridgeV45M Portsmouth JC
76NTDouglas MacleanV45M Alton
77NTNeil BausorV55M Hart/Royal Air Force
78NTAndy SmerdonV45M Fleet & Crookham
79NTAn OtherSENM Portsmouth Joggers
80NTPeter HewittV40M Gosport
81NTMark PelleyV50M Denmead
82NTAndrew PatonV40M Liss
83NTMichael ColesSENM Victory
84NTMichael PearceV65M Alton
85NTSteve HardyV50M Liss
86NTHuw WilliamsV50M Hart
87NTBaz EvansV45M Gosport
88NTAndrew WrightV45M Victory
89NTRichard MitchellV60M Victory
90NTPeter DigbyV65M Liss
91NTMartin CarpenterV35M Denmead
92NTRobert CornwellV65M Fleet & Crookham
93NTMartin ShawV35M Denmead
94NTRay BowdenV65M Basingstoke & Mid Hants
95NTGary MccawleyV45M Denmead
96NTToby BettridgeV35M Gosport/Unattached
97NTRuud KruijsseV50M Basingstoke & Mid Hants
98NTKeith WoolvenV50M Fareham
99NTGraham FodenV60M Victory/Havant
100NTGraham ClarkeV65M Denmead
101NTRichard CieslikV55M Alton
102NTAn OtherSENM Portsmouth Joggers
103NTJohn GrayV55M Hart
104NTColin HendersonV65M Basingstoke & Mid Hants
105NTBob StaffordV50M Fareham
106NTJim ArmitageV50M Alton
107NTAndy ParkerV35M Hart
108NTSimon RimmerV50M Hart
109NTMartin RobsonV70M Midhurst Milers
110NTTom WadesonU20M Basingstoke & Mid Hants
111NTAlan DunkV50M Denmead
112NTKevin AshmanV55M Stubbington Green
113NTAlan John ArnoldV40M Hart
114NTKevin McTaggartV55M Victory
115NTNick BaileyV55M Denmead
116NTJohn McconnellV45M Alton
117NTHoward RobinsonV60M Hart
118NTAn OtherSENM Portsmouth Joggers
119NTBrian HarrisSENM Denmead Striders
120NTGraham KentV60M Basingstoke & Mid Hants
121NTStephen John CawteV50M Gosport
122NTMike KearneyV60M Gosport
123NTWally ThorpeV70M Basingstoke & Mid Hants
ZXC SW
PosPerfNameAG CoachClub 
1NTJenny HelyarU17WIan ByettBasingstoke & Mid Hants
2NTTracy CornellSENW Basingstoke & Mid Hants
3NTSusan WookeyV35W Hart
4NTGabriela HitchcockSENW Farnham Runners
5NTAmy BreamU20WMichael WilliamsHavant
6NTSusie MacGregorV40W Stubbington Green
7NTHelen PurchaseV40W Liss
8NTSusan BurtonV45W Basingstoke & Mid Hants
9NTNiki ProudlockSENW Liss Runners
10NTLucy MaySENWPenny ForseStubbington Green
11NTNaomi ShaylorV40W Alton
12NTEmma RussSENW Farnham Runners
13NTJane GeorghiouV55W Farnham Runners/Veterans/City of Portsmouth
14NTJanet LeggettV50W Fleet & Crookham
15NTAnna WemyssSENW Liss
16NTJally McGrathSENW Stubbington Green Runners
17NTJo GilholmV40W Victory
18NTJane BirrellSENW Hart
19NTCarol SwornV45W Hart
20NTRachael EddershawSENW Portsmouth JC
21NTKatie Carew-RobinsonSENW Portsmouth JC
22NTMarie ShoneV45W Winchester
23NTChristy RoxburghV35W Farnham Runners
24NTLisa TaylorSENW Denmead
25NTDebbie DuncalfV50W Fleet & Crookham
26NTPenny ForseV60W Stubbington Green
27NTJoanne Leigh OakesV40W Gosport
28NTDonna MitchellV35W Stubbington Green
29NTAngela AustinV40W Hart
30NTNina SoaneV35W Farnham Runners
31NTAnita HuddlestonV45W Victory
32NTMarie Alexander-HighV40W Basingstoke & Mid Hants
33NTLizzie DouglasSENW Petersfield Triathlon Club
34NTKirsten BurleyU17WMichael WilliamsHavant
35NTMelanie HuntV50W Denmead
36NTNina WatkeysSENW Basingstoke & Mid Hants
37NTBelinda HardingV50W Victory
38NTRicky GloverSENW Hart
39NTKirsty MurraySENW Petersfield Triathlon Club
40NTAlison LewisSENW Basingstoke & Mid Hants
41NTSylvia CawteV50W Gosport
42NTAN Other     
43NTCarol WadesonV40W Basingstoke & Mid Hants
44NTSam RichesSENW Petersfield Triathlon Club
45NTMichelle HayesV45W Gosport
46NTElaine AshbyV40W Farnham Runners
47NTJo MacBrideSENW Gosport Road Runners
48NTShirley FaichenV55W Gosport
49NTJulia WintersSENW Portsmouth Joggers
50NTAn OtherSENW Portsmouth Joggers
51NTCathy PittickV45W Fareham
52NTDeborah BirchV50W Gosport
53NTPat LapworthV45W Gosport
54NTJulia RevillV60W Denmead
55NTVivianne WaltersV55W Basingstoke & Mid Hants
56NTMarilyn CrockerV60WNeil TolfreyVictory/Havant
57NTTracey CrankV50W Denmead
58NTAn OtherSENW Portsmouth Joggers