Chelmsford Young Athletes' Open External Results
Chelmsford
17 Nov 12
Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
 
ZXC U11M
PosPerfNameAG YearCoachClub 
1NTMax WintleU13M12 Woodford Green Essex Ladies
2NTFinn OreilyU11M  Colchester
3NTKai BoggonU11M10 Harlow AC
4NTLeon WheelerU11M11 East Essex TC
5NTZach BridgelandU11M11 Chelmsford
6NTRonnie edwardsU11M  Latton Green Primary
7NTCiar MclartyU11M  Orion Harriers
8NTGeorge BakerU11M11 Havering
9NTAdam WrightU11M  Benfleet Running Club
10NTDaniel EvansU13M12 Harlow AC
11NTDaniel WebberU11M  Long ridings Primary School
12NTJohnny WindhamU11M  Chelmsford Ac Juniors
13NTLewis PowellU11M11 Harlow AC
14NTGeorge HarrisU13M12 Harlow AC
15NTJamie BixbyU11M  St Peters CE South Weald
16NTSaul AshonU11M11Jane FarrierOrion
17NTCharlie EvansU11M  Harlow AC
18NTJudd HayworthU11M10 Basildon
19NTAn OtherU11M   
20NTThomas RayU11M11 Basildon
21NTFreddie TrevanionU11M10Simon MennellBraintree
22NTRibhu TripathiU11M  Hatfield Peverel St Andrews
23NTWilliam NewcomberU11M  C & C
24NTArchie Hodkins-BrownU11M  Ingatestone Primary
25NTBryce BreenU11M10Steve WhiteHerts Phoenix
26NTLiam O'DonnellU11M  Tyrells Primary School
27NTBen AndrewsU11M  Elmwood Primary School
28NTOliver CarterU11M9 Harlow AC
29NTAlexandre DavisU11M11 Chelmsford
30NTPatrick SmithU11M  St Peters C of E
31NTThomas AdolphusU11M11John StowWoodford Green Essex Ladies
32NTGeorge HopeU11M  Orion Harriers
33NTBen SloaneU11M  Mannerfield School
34NTMay StapletonU11M  Benfleet Running Club
35NTThomas MayU11M11 Southend
36NTSean ManganU11M  St Joseph's RC
37NTConnor HerringtonU11M  Harlow AC
38NTFreddie BullU11M  Mountnessing School
39NTRalph AllumU11M  St Peters CE South Weald
40NTJames OgdenU11M  St Joseph's RC
41NTHarry ParkerU11M  Thurrock Harriers
42NTJosh SelwynU11M  St Peters CE South Weald
43NTJoseph TurnpennyU11M  Ingatestone Primary
44NTJacob TurnpennyU11M  Ingatestone Primary
45NTJames HoyleU11M  Chelmsford Ac Juniors
46NTGeorge MayhewU11M  Ingatestone Primary
47NTFrank AllumU11M  St Peters CE South Weald
48NTJack MarshallU11M  Chelmsford Ac Juniors
49NTDaniel TehogbadeU11M  Trinity School
50NTJames RoblinU11M  Witham Running Club
51NTRoss LivingstoneU11M  Thurrock Harriers
52NTMatthew BallU11M  Ingatestone Primary
53NTLucas SpeedU11M   
54NTToby MarshallU11M11 Havering
55NTAn OtherU11M   
56NTJake ChambersU11M9 Orion
57NTJay Jay SmithU11M  Ingatestone Primary
58NTAlfie KelwayU11M10 Colchester & Tendring
59NTHarry HocloyayU11M  Ilford Ac
60NTHarvey NicholsonU11M  Howbridge Juniors
61NTIwan OhrlandU11M  St Michaels C of E
62NTAn OtherU11M   
63NTArchie WalterU11M10 Southend
64NTOliver GroschU11M  St Peters
65NTEllis MartinU11M  Woodlands Hutton Manor
66NTHarry DuffU11M  Mountnessing School
67NTAshton GrayU11M  Upminster School
68NTDaniel BridgeU11M  Springfield Primary School
69NTMay MorganU11M  Ingatestone Primary
70NTAlfie CollierU11M  Harlow AC
71NTAdam IrvineU11M  Springfield Primary School
72NTElliot SarramegnaU11M  Woodlands Hutton Manor
73NTCameron McMeekmU11M  Basildon Ac
74NTAn OtherU11M   
75NTJoshua MalcolmU11M  Lyons Hall School
76NTOwen DodgeU11M10 Basildon
77NTAn OtherU11M   
78NTBuddie BarbrookeU11M  Rettendon Primary School
79NTElias SuarcaU11M  Henry Moore Primary
80NTTyler ForsterU11M  Rettendon Primary School
81NTJoseph McVeliaU11M  Witham Running Club
82NTEathan SuarcaU11M  Henry Moore Primary
ZXC U11W
PosPerfNameAG YearCoachClub 
1NTMolly BathU11W11 Havering
2NTMadissen SamuelsU11W  Alleyn court
3NTMadeleine BlackburnU11W11 Harlow AC
4NTCharlotte PrattU11W10 Harlow AC
5NTZoe RutterU11W11 Harlow AC
6NTAoibheann PearceU11W11Jane FarrierOrion
7NTAn OtherU11W   
8NTAbigail IvesU11W9Richard BullisBasildon
9NTDemi BriggsU11W10 Thurrock
10NTNdidikama OkohU11W10Steve MitchellChelmsford
11NTSarah BlockleyU11W10 Basildon
12NTDemi EvesU11W9 Thurrock
13NTLily BathU11W10 Havering
14NTBeth WilsonU11W11 Cambridge & Coleridge
15NTKelly DownU11W  Harlow Ac
16NTSophie WetheridgeU11W  Basildon Ac
17NTHollie McArdellU11W9John StowWoodford Green Essex Ladies
18NTMegan PenfoldU13W12 Orion
19NTSky FayU11W11Anthony GordonBraintree
20NTKeirra ReedU11W10 Thurrock
21NTCatherine LevickU11W11 Braintree/Suffolk Schs
22NTPhoebe WisemanU11W  Wentworth Primary School
23NTKate morelliU11W  Witham Running Club
24NTLauren WatersU11W  Tyrells Primary School
25NTEma TempletonU11W  St Nicks
26NTEmma RamsdenU11W  Basildon Ac
27NTChloe MorterU11W11 Havering
28NTClaudia KingU11W John StowWoodford Green Essex Ladies/Essex Schs
29NTHarriett MortlockU11W  Widford Lodge School
30NTOlivia CooperU11W  Braintree and District Ac
31NTEmilia DealU11W  Chelmsford AC juniors
32NTBethany LillisU11W  Southend Under 11's
33NTJennie MadgamU11W  Basildon Ac
34NTMolly WhitefordU11W10 Colchester H
35NTEleanor WhiteU11W  Widford Lodge School
36NTChloe JordanU11W  Basildon Ac
37NTAimee PriceU11W  Harlow Ac
38NTBethany ChambersU11W11 Orion
39NTSavanna SirkettU11W10 Harlow AC
40NTAshleigh RowlandU11W11 Harlow AC
41NTMolly SweetmanU11W11Susan DeaneHavering
42NTHannah BoltonU11W  Moulsham Junior School
43NTLena LeinemannU11W  Moulsham Junior School
44NTMaisey MaclennanU11W  St Peters C of E
45NTHolly TurnbullU11W  St Peters C of E
46NTDaisy HerringtonU11W9 Harlow AC
47NTLucy BiggsU11W10 Chelmsford
48NTCailin WalkerU11W  Harlow Ac
49NTMatilde FrancesconiU11W  Chelmsford AC juniors
50NTLucy GrayU11W  Westlands CP School
51NTIsabelle GriffithU11W  Barnes Farm Junior
52NTAbby MetzgerU11W  Barnes Farm Junior
53NTAmy ColesU11W11 Harlow AC
54NTAdelinele GrayU11W  Upminster Primary
55NTTilly WhiteU11W  Faubert and Barnards Primar
56NTScarlett BlackmanU11W10 Basildon
57NTKatie ColesU11W11 Harlow AC
58NTLioloa BinderU11W  Springfield Primary
59NTChloe HoweU11W  Chancellor Park
60NTChloe RawsonU11W  Ingatestone